Daria Widawska

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Daria Widawska (Aktorka) ,

Artykuły - Daria Widawska (68)

 • Daria Widawska: Coach dla rozwodników?

  Daria Widawska: Coach dla rozwodników?

  Daria Widawska podkreśla, że nie ma gotowej recepty na udany, szczęśliwy związek. W przypadku jej małżeństwa sprawdza się nie tylko miłość, lojalność i przyjaźń, lecz także dawanie sobie poczucie bezpieczeństwa i wolności. W związku nie można również popaść w rutynę, każdego dnia trzeba starać się pozytywnie zaskakiwać drugą osobą. Zdaniem aktorki, jeśli pojawią się konflikty, napięte sytuacje i różnice zdań, należy walczyć na argumenty. Kto ma mocniejsze, ten wygrywa.
 • Odważny dekolt Darii Widawskiej

  Odważny dekolt Darii Widawskiej

  Premiera komedii obyczajowej „Czy to Ty” w warszawskim Teatrze Capitol przyciągnęła tłumy polskich gwiazd i celebrytów.
 • Daria Widawska: Zna się na serialach

  Daria Widawska: Zna się na serialach

  Daria Widawska nie tylko grywa w serialach. Jest też biegła w znajomości rodzimych produkcji telewizyjnych, co udowodniła dostając się do finału "Wielkiego testu o polskich serialach". Aktorka wychowała się na "Zmiennikach", a "Tulipana" musiała oglądać przez dziurkę od klucza.
 • Daria Widawska: Choroba to nie powód do wstydu

  Daria Widawska: Choroba to nie powód do wstydu

  Daria Widawska namawia do regularnego wykonywania badań profilaktycznych. Jej zdaniem w Polsce wciąż istnieje problem z otwartym mówieniem o chorobie, głównie ze względu na wstyd i konieczność przyznania się do słabości.

Filmy - Daria Widawska (10)

 • Daria Widawska: Coach dla rozwodników?

  Daria Widawska podkreśla, że nie ma gotowej recepty na udany, szczęśliwy związek. W przypadku jej małżeństwa sprawdza się nie tylko miłość, lojalność i przyjaźń, lecz także dawanie sobie poczucie bezpieczeństwa i wolności.
 • Niezależna Daria Widawska

  Popularnej aktorce nie jest obca ciężka praca i konieczność trzymania w ryzach swojej rodziny. Zresztą, pracowitość i zaradność Widawska wyssała z mlekiem matki... PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ SOBOTĘ OD 17:00.
 • Daria Widawska: Nie lubię nudy

  Wkurza mnie, kiedy mam za dużo wolnego czasu - mówi aktorka.
 • Etatowa żona Tomka Karolaka

  Daria Widawska i Tomasz Karolak byli już parą w serialu "39 i pół". Teraz są małżeństwem w "Prawie Agaty". A zatem - jak to jest być żoną Tomka Karolaka?