Danuta Stenka

Artykuły - Danuta Stenka (257)

 • Danuta Stenka zachwyca na promocji serialu

  Danuta Stenka zachwyca na promocji serialu

  Jesienią na antenę telewizji TVN wraca, ceniony przez telewidzów, serial „Diagnoza”. Aktorzy wcielający się w główne role pojawili się z tej okazji na specjalnej imprezie.
 • Mateusz Kościukiewicz i Danuta Stenka w trzecim sezonie "Diagnozy"

  Mateusz Kościukiewicz i Danuta Stenka w trzecim sezonie "Diagnozy"

  Trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu "Diagnoza". Do obsady produkcji TVN dołączyli Mateusz Kościukiewicz i Danuta Stenka.
 • Danuta Stenka zachwyca w czerni

  Danuta Stenka zachwyca w czerni

  12 marca obyła się uroczysta gala wręczenia nagród „MocArty” przyznawanych przez radio RMF Classic.
 • Danuta Stenka zachwyca na premierze

  Danuta Stenka zachwyca na premierze

  57-letnia Danuta Stenka jest niewątpliwie jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Widzowie pamiętają ją przede wszystkim z roli Judyty w filmie „Nigdy w życiu!”
 • Danuta Stenka: W pracy stawia na kompromis

  Danuta Stenka: W pracy stawia na kompromis

  ​Tytuł najnowszego filmu z udziałem Danuty Stenki, "Zgoda", mógłby być też hasłem oddającym wartości, którym aktorka hołduje podczas współpracy z ekipami filmowymi czy teatralnymi. Jak stwierdza, "więcej uzyskuje się w pracy miłością niż złością".
 • Danuta Stenka na festiwalu OKFA w Koninie

  Danuta Stenka na festiwalu OKFA w Koninie

  ​52 filmy walczyć będą o laury w trakcie rozpoczynającego się w czwartek, 1 czerwca, w Koninie (Wielkopolskie) 63. Ogólnopolskiego Konkursu Filmów Niezależnych im. prof. H. Kluby. W tym roku do OKFA zgłoszono ponad 200 produkcji. Podczas trwającego do niedzieli wydarzenia zaplanowano m.in. spotkanie z Danutą Stenką, wystawę, koncert i pokazy specjalne.
 • "Zostań ministrem kultury": Znane aktorki wspierają festiwal Malta

  "Zostań ministrem kultury": Znane aktorki wspierają festiwal Malta

  Akcja crowdfundingowa prowadzona pod hasłem "Zostań ministrem kultury" ma wesprzeć budżet tegorocznego festiwalu Malta w Poznaniu. Do udziału w przedsięwzięciu zachęcają aktorzy, m.in. Danuta Stenka i Maja Ostaszewska.
 • Danuta Stenka: Nie czuję się żadną gwiazdą

  Danuta Stenka: Nie czuję się żadną gwiazdą

  Jest aktorką Teatru Narodowego w Warszawie, zasłynęła rolami w wielu ważnych filmach. Dziś Danutę Stenkę możemy oglądać na dużym ekranie w "Sztuce kochania", a na małym w "Wojennych dziewczynach". Wkrótce obejrzymy także w "Listach do M. 3".
 • Danuta Stenka w spektaklu "Matka Courage"

  Danuta Stenka w spektaklu "Matka Courage"

  - To umieszczona w kontekście rozpadającej się Unii Europejskiej historia matki, która chce ochronić swoje dzieci przed wojną - mówi reżyser Michał Zadara o swoim najnowszym spektaklu. Premiera "Matki Courage i jej dzieci" - w sobotę w Teatrze Narodowym w Warszawie.

Zdjęcia - Danuta Stenka (6)

Filmy - Danuta Stenka (20)

 • Danuta Stenka: Nigdy nie chciałam zostać aktorką

  Danuta Stenka jest jedną z bardziej uznanych i lubianych współczesnych aktorek. Artystka spędziła dzieciństwo na kaszubskiej wsi. Pochodzenie jest dla niej powodem do dumy, co podkreśla w każdym wywiadzie. Zaznacza też, że nigdy nie chciała zostać aktorką. – Nauczycielka to był mój pomysł od wczesnych lat dziecięcych, jako że moja mama była nauczycielką. Wydawało mi się więc, że to jest najbardziej fantastyczny zawód, jaki mogłabym sobie wymyślić - opowiada.
 • Danuta Stenka: Zdarza mi się flirtować z życiem

  „Flirtując z życiem”, wywiad-rzeka z Danutą Stenką, króluje na listach bestsellerów. Aktorka przyznaje, że - choć tytuł książki nie był jej pomysłem - faktycznie zdarza się jej prowadzić flirt z życiem. – Mam taką potrzebę, żeby prowadzić z życiem rodzaj rozmowy, ale takiej trochę dowcipnej, takiej niezupełnie serio - mówi.
 • "Lekarze" w pigułce

  Na co dzień niosą pomoc, ale każdy z nich ma swoją własną "kartę choroby". Kim są bohaterowie nowego serialu "Lekarze"? Z jakimi problemami zmagają się w życiu zawodowym i osobistym? Opowiadają Danuta Stenka, Marcin Perchuć, Piotr Polk i inni aktorzy grający w serialu.
 • Czego boją się gwiazdy?

  Nie boją się strzykawek, krwi czy latania samolotem, a jednak gwiazdy mają swoje obsesje i lęki. Jakie?