Danuta Dmowska-Andrzejuk

Artykuły - Danuta Dmowska-Andrzejuk (26)

Filmy - Danuta Dmowska-Andrzejuk (19)

 • Minister sportu i Paweł Fajdek o Memoriale Kamili Skolimowskiej. Wideo

  Cieszę się, że zawody będą się mogły odbyć z udziałem publiczności. Koronawirus jest i będzie dlatego trzeba na niego uważać - mówi minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk. Memoriał Kamili to jest chyba ulubiony lekkoatletyczny miting wśród wszystkich sportowców - dodaje mistrz świata w rzucie młotem Paweł Fajdek. Zawody odbędą się 6 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie.
 • Minister sportu dla Interii: Proszę czekać na decyzję premiera. Wideo

  - Nie komentuję doniesień odnośnie ewentualnej likwidacji ministerstwa sportu. Jeśli jest to decyzja premiera i Zjednoczonej Prawicy, to proszę czekać na decyzję pana premiera - mówi w rozmowie z Interią minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk.
 • Minister sportu: Mam nadzieję, że sobie radzę. Wideo

  Każde środowisko niesie za sobą jakieś wyzwania i odpowiedzialność. Myślę, że świetnie się mi współpracuje z premierem i z rządem - mówi minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk
 • Minister sportu: Myślimy o pełnych stadionach. Wideo

  Będziemy się starali, żeby wkrótce wrócić do możliwości zapełnienia stadionów w stu procentach. Cieszę się, ze międzynarodowe zawody wracają do Polski - mówi w rozmowie z Interią minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk.