Danny Boyle

Synonimy:
Boyle Danny,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Danny Boyle (37)

 • Tomasz Kot przeciwnikiem Jamesa Bonda?

  Tomasz Kot przeciwnikiem Jamesa Bonda?

  Brytyjski reżyser Danny Boyle zrezygnował z pracy nad 25. filmem o agencie Jamesie Bondzie po sporze z grającym główną rolę Danielem Craigiem dotyczącym obsadzenia w roli czarnego charakteru polskiego aktora Tomasza Kota - podał dziennik "Telegraph".
 • Danny Boyle rezygnuje z reżyserii "Bonda 25"

  Danny Boyle rezygnuje z reżyserii "Bonda 25"

  Dany Boyle nie będzie reżyserem 25. filmu o przygodach Jamesa Bonda. Powodem zaskakującej rezygnacji brytyjskiego reżysera były "różnice artystyczne".
 • "Trust": Serialowa opowieść o rodzinie Gettych

  "Trust": Serialowa opowieść o rodzinie Gettych

  Ród Gettych - jedna z najbogatszych i zarazem najbardziej nieszczęśliwych rodzin Ameryki. Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial "Trust" pokazuje złożoność rodziny oraz niszczącą siłę pieniędzy. Serial wyprodukował laureat Oscara, Danny Boyle, który wyreżyserował również trzy odcinki produkcji. Produkcja pojawi się w serwisie HBO GO 26 marca, a na antenie HBO - 30 marca.
 • Danny Boyle reżyserem 25. filmu o Jamesie Bondzie

  Danny Boyle reżyserem 25. filmu o Jamesie Bondzie

  Danny Boyle ("Trainspotting", "Slumdog. Milioner z ulicy") najprawdopodobniej wyreżyseruje kolejny film o przygodach Jamesa Bonda. Brytyjczyk ujawnił, że pracuje obecnie nad scenariuszem obrazu, który trafi na ekrany kin 8 listopada 2019.
 • NHL: Brutalny faul i bijatyka. San Jose Sharks niepokonani

  NHL: Brutalny faul i bijatyka. San Jose Sharks niepokonani

  Hokeiści San Jose Sharks zachowali miano niepokonanych w NHL. We wtorek pokonali na wyjeździe St. Louis Blues 6-2, a cieniem na sportowych emocjach położył się brutalny faul, po którym Dan Boyle trafił do szpitala.
 • Emeli Sande zaśpiewa u Boyle'a

  Emeli Sande zaśpiewa u Boyle'a

  Głos pochodzącej ze Szkocji gwiazdy muzyki pop Emeli Sande zabrzmi w najnowszej produkcji Danny'ego Boyle'a. Śpiewany przez artystkę utwór "Here It Comes" powstał na potrzeby filmu "Trance", który wejdzie na ekrany kin w marcu.
 • Olimpiada: Boyle reżyseruje... zwierzęta

  Olimpiada: Boyle reżyseruje... zwierzęta

  Danny Boyle, który odpowiada za reżyserię ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie, musi dokonać zmian w programie po tym, jak została ona skrócona o 30 minut.
 • Boyle szuka 10 tysięcy statystów

  Boyle szuka 10 tysięcy statystów

  Organizatorzy Igrzysk XXX Olimpiady w Londynie w 2012 roku poszukują dziesięć tysięcy pełnoletnich osób, które wystąpiłyby w czasie uroczystości otwarcia i zamknięcia imprezy.
 • Piękna aktorka jest bezdomna

  Piękna aktorka jest bezdomna

  Indyjska aktorka Freida Pinto, jedna z najpiękniejszych kobiet świata, jest "bezdomna". Gwiazda filmu "Slumdog. Milioner z ulicy" przyznaje, że nie ma stałego adresu zamieszkania.
 • Danny Boyle nieco mroczny

  Danny Boyle nieco mroczny

  W 1996 roku, niesiony sukcesem niezależnych obrazów "Płytki grób" (1994) i "Trainspotting" (1996), mógł właściwie wybierać i przebierać w scenariuszach do realizacji.