Daniel Omielańczuk

Artykuły - Daniel Omielańczuk (11)

 • Marcin Różalski przechodzi z MMA do kickboxingu

  Marcin Różalski przechodzi z MMA do kickboxingu

  Ostatnio do korzeni wrócił były zawodnik UFC Daniel Omielańczuk, a dzisiaj w tym kierunku nastąpił kolejny głośny transfer. Utytułowany i znany z występów w KSW Marcin Różalski (21-8-1) wraca do startów w kickboxingu. Podpisał właśnie kontrakt z mocno rozwijającą się federacją DSF Kickboxing Challenge.
 • Gwiazdor UFC Rusłan Magomedow wpadł na dopingu

  Gwiazdor UFC Rusłan Magomedow wpadł na dopingu

  Niepokonany w UFC Rusłan Magomedow z kategorii ciężkiej wpadł na dopingu, o czym poinformowała komisja USADA. Jak na razie nie znamy jego kary, ale przypomnijmy, że miał stoczyć ważną walkę w Anglii ze Stefanem Struve, a w jego miejsce wszedł Daniel Omielańczuk.
 • UFC. Daniel Omielańczuk pokonał Aleksieja Oleinika

  UFC. Daniel Omielańczuk pokonał Aleksieja Oleinika

  ​Daniel Omielańczuk (19-5-1) pokonał na gali UFC Fight Night 91 Rosjanina Aleksieja Oleinika (50-10-1) przez większościową decyzję sędziów. To najważniejsze zwycięstwo w karierze 34-letniego Polaka. Walka odbyła się w Sioux Falls w Stanach Zjednoczonych.
 • UFC Fight Night 84: Daniel Omielańczuk pokonał Jarjisa Danho

  UFC Fight Night 84: Daniel Omielańczuk pokonał Jarjisa Danho

  Dobre wiadomości mamy po pierwszej walce Polaka na gali UFC Fight Night 84. Daniel Omielańczuk pokonał techniczną decyzją sędziów Jarjisa Danho. Walka zakończyła się, przy dużych pretensjach ze strony Danho, który przegrywał na kartach sędziów, a w ostatniej rundzie chciał wywalczyć zwycięstwo przez dyskwalifikację.
 • UFC Fight Night 64 - Kraków: Porażka Błachowicza

  W Tauron Kraków Arenie odbył się wieczór UFC Fight Night 64 - Kraków. Polskim wojownikom nie poszło jednak najlepiej. Porażkę poniósł m.in. Jan Błachowicz, który nie był dość aktywny i przegrał na punkty w pojedynku z Jimim Manuwą. W walce wieczoru Mirko "Cro Cop" Filipović pokonał Gabriela Gonzagę.
 • Krzysztof Jotko zawodnikiem UFC

  Kolejny polski zawodnik podpisał kontrakt z federacją UFC. Po Danielu Omielańczuku i Piotrze Hallmannie z największą organizacją MMA na świecie związał się Krzysztof Jotko.
 • Omielańczuk zarobił 12 tysięcy dolarów za pierwszą walkę w UFC

  Daniel Omielańczuk zarobił 12 tysięcy dolarów za swój udział w gali UFC 165. Polski zawodnik, który 22 września 2013 roku w debiutanckiej walce pokonał w 3. rundzie przez nokaut również debiutującego Austriaka Nandora Guelmino zgarnął sześć tysięcy startowego plus sześć tysięcy za wygraną.
 • UFC dla Polaków - zwycięskie debiuty Hallmanna i Omielańczuka

  Kibicowanie polskim sportowcom bywa zadaniem skomplikowanym, często ocierającym się o masochizm. Najgorzej mają fani piłki nożnej. Wkrótce o sukcesach kadry i rodzimych drużyn będą mogli poczytać jedynie w dziale historycznym w bibliotece. W znacznie lepszych humorach są w ostatnim czasie sympatycy MMA. Dwóch polskich wojowników we wrześniu z przytupem zadebiutowało w najlepszej organizacji świata – UFC.
 • Daniel Omielańczuk znokautował rywala w debiucie w UFC

  Daniel Omielańczuk (16-3-1) pokonał podczas gali UFC 165 Austriaka Nandora Guelmino (11-5-1), udanie debiutując w szeregach najpotężniejszej federacji światowego MMA. Przy okazji został pierwszym w historii naszym rodakiem walczącym w UFC w królewskiej kategorii.
 • Gala UFC w 2014 roku odbędzie się w Polsce

  Gala UFC w 2014 roku odbędzie się w Polsce

  Znakomita wiadomość dla fanów sportów walki. Największa organizacja MMA na świecie UFC w przyszłym roku zorganizuje jedną ze swoich gal w Polsce.

Filmy - Daniel Omielańczuk (1)

 • Daniel Omielańczuk po walce z Jarijsem Danho. Wideo

  Daniel Omielańczuk w dobrym stylu pokonał techniczną decyzją sędziów Jarjisa Danho, podczas sobotniej gali UFC Fight Night 84 w Londynie. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z naszym czołowym ciężkim.