Daniel Bedingfield

Synonimy:
Bedingfield Daniel,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Daniel Bedingfield (11)

 • Ukradli mu całą płytę

  Ukradli mu całą płytę

  Nie najlepiej będzie wspominał wizytę złodziei w swoim domu Daniel Bedingfield.
 • Daniel Bedingfield: Pechowiec w miłości

  Daniel Bedingfield: Pechowiec w miłości

  Mający nowozelandzkie korzenie wokalista Daniel Bedingfield (26 l.) nie ma ostatnio szczęścia w życiu prywatnym. Po czteromiesięcznej znajomości rozstał się ze swoją dziewczyną.
 • D. Bedingfield: Zobacz teledysk

  D. Bedingfield: Zobacz teledysk

  "Second First Impression" to druga płyta Daniela Bedingfielda, wokalisty pochodzącego z Nowej Zelandii. W poniedziałek, 7 marca, trafiła ona do polskich sklepów, a na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć teledysk do promującej go piosenki "Wrap My Words Around You".
 • D. Bedingfield odnalazł miłość

  D. Bedingfield odnalazł miłość

  Wokalista Daniel Bedingfield po ponad dwóch latach samotności znów jest szczęśliwy. Muzyk, uważany za bardzo nieśmiałego, pokazał się publicznie, na koncercie w Londynie, z niejaką Sam Almon. W dodatku nie szczędził jej czułości, niemal co chwilę całując i przytulając swoją wybrankę.
 • Daniel Bedingfield na "gazie"

  Daniel Bedingfield na "gazie"

  Daniel Bedingfield stwierdził, że alkohol pozwala mu się zrelaksować i towarzyszył mu w najlepszych chwilach jego życia. Być może jest to związane z tym, że ten popularny wokalista i kompozytor - jak sam twierdzi - jest świadomy swego "obciachowego" wyglądu.
 • Groźny wypadek Daniela Bedingfielda

  Groźny wypadek Daniela Bedingfielda

  Groźny wypadek samochodowy przydarzył się Danielowi Bedingfieldowi w piątek, 2 stycznia. Pochodzący z Nowej Zelandii wokalista, który w 2003 roku podbił listy przebojów w wielu krajach Europy, będzie musiał przynajmniej przez tydzień pozostać w szpitalu.
 • Daniel Bedingfield: Szaleństwo pod kontrolą

  Daniel Bedingfield: Szaleństwo pod kontrolą

  Daniel Bedingfield szturmem zdobywa listy przebojów i, jak to zwykle bywa przy takich okazjach, jego życie osobiste staje się przedmiotem dociekań dziennikarzy. Jak się okazuje, 23-letni wokalista rodem z Nowej Zelandii był wyjątkowo trudnym dzieckiem, zaś rozsadzającą go negatywną energię udało się częściowo ujarzmić dopiero dzięki lekom.
 • Daniel Bedingfield debiutuje w Polsce

  Daniel Bedingfield debiutuje w Polsce

  "Gotta Get Thru This", album Daniela Bedingfielda, wspiął się na zachodzie Europy na najwyższe miejsca list przebojów. Pomimo tego artysta ten pozostaje w naszym kraju niemal zupełnie nieznany. Od dzisiaj, 7 kwietnia, także Polacy będą się mogli przekonać o tym, ile warta jest jego płyta.
 • Daniel Bedingfield na muszce

  Daniel Bedingfield na muszce

  Daniel Bedingfield przeżył ostatnio przerażającą przygodę. Podczas pobytu w Kolumbii, angielski piosenkarz stanął oko w oko z uzbrojonymi handlarzami narkotyków. Wokalista do dzisiaj trzęsie się na wspomnienie tamtego wydarzenia. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Bedingfield, zainspirowany całą sytuacją, skomponował nowy utwór.
 • Popowo i balladowo

  Popowo i balladowo

  W pierwszej piątce najlepiej sprzedających się w zeszłym tygodniu w Wielkiej Brytanii, singli, znalazły się aż cztery nowości. Dokładnie w rok po tym, jak na pierwszym miejscu pojawił sie jego debiutancki singel "Gotta Get Thru This", Daniel Bedingfield znowu, dzięki utworowi "If You're Not The One", pojawia się na samym szczycie angielskiej listy przebojów.