Film - Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Artykuły - Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami (179)

Zdjęcia - Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami (1)

Filmy - Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami (9)

 • Iwona Pavlović: Najgorszy tancerz w historii

  Iwona Pavlović zdradza, kto jej zdaniem był najlepszym, a kto najgorszym tancerzem w historii programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".
 • "Taniec z Gwiazdami": Ola Jordan o Joannie Mazur

  Ola Jordan podsumowuje udział Joanny Mazur w "Tańcu z Gwiazdami": od pierwszych odcinków do wygranego przez niewidomą biegaczkę finału.
 • "Taniec z Gwiazdami": Ola Jordan o finale

  Ola Jordan podsumowuje odcinek finałowy. Chwali ostatni taniec Joanny Mazur i Jana Klimenta. Ma także do powiedzenia kilka ciepłych słów odnośnie Gimpera.
 • "Taniec z Gwiazdami": Iwona Pavlović zachwycona finałem

  Iwona Pavlović od początku mocno kibicowała Joannie Mazur. Jurorka jest bardzo zadowolona, że to właśnie niewidoma biegaczka wygrała 9. edycję "Tańca z Gwiazdami". Pavlović wyjawiła także dwa występy, które najbardziej ją poruszyły.
 • "Taniec z Gwiazdami": Najlepszy występ Justyny Żyły?

  Justyna Żyła była jedną z najbardziej wyrazistych uczestniczek 9. edycji "Tańca z Gwiazdami". Czy tęskniła za występami na parkiecie? Który moment z programu wspomina najlepiej?
 • "Taniec z Gwiazdami": Joanna Mazur i Jan Kliment o swoim zwycięstwie

  Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali 9. edycję "Tańca z Gwiazdami". Niewidoma biegaczka wyjawiła co czuła, gdy usłyszała swoje nazwisko. Te emocje trudno opisać.
 • Tamara Gonzalez Perea: "Na początku tygodnia miałam kryzys" [wideo]

  W następnym odcinku Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak zatańczą jive'a. Podczas prób popularna blogerka przeżyła kryzys. Co się stało?
 • Justyna Żyła o "Tańcu z Gwiazdami"

  "Krok po kroku musiałam się wszystkiego nauczyć" - mówi Justyna Żyła o swoich przygotowaniach do 9. edycji "Tańca z Gwiazdami". "Nie miałam wcześniej styczności z tańcem profesjonalnym, czy - tak naprawdę - jakimkolwiek". Zapewniła jednak, że ciężki trening przyniósł wspaniałe efekty.
 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Nowy zwiastun wiosennej edycji programu

  Uczestnikami wiosennej edycji będą: "aktorka charakterystyczna", jak mówi o sama sobie - Elżbieta Romanowska, bokser wagi ciężkiej - Izu Ugonoh, jedna z najładniejszych aktorek młodego pokolenia - Joanna Opozda, wokalista zespołu De Mono - Andrzej Krzywy, doktor Ola Pietrzak z Leśnej Góry, czyli aktorka Anna Karczmarczyk, wokalistka Kasia Stankiewicz, Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz, aktor Waldemar Błaszczyk, zafascynowany muzyką aktor młodego pokolenia - Nikodem Rozbicki, cudowne dziecko polskich komedii romantycznych, 17-letnia Julia Wróblewska oraz aktorka, która "największą gwiazdą czuje się w domu" - Dorota Chotecka. Tańczące gwiazdy i ich trenerów oceniać jury w składzie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. W tej edycji u boku Krzysztofa Ibisza zobaczymy Paulinę Sykut-Jeżynę, która zastąpi Annę Głogowską. Show wraca 4 marca na antenę Polsatu!