Damien Perquis

Synonimy:
perquis,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Damien Perquis (172)

Filmy - Damien Perquis (12)

 • Siostra Perquisa całym sercem za Orłami na Euro 2016!

  Podczas porannego treningu wysłannik Interii spotkał pod Niceą Emilie Perquis, siostrę Damiena. Na Euro 2016 kibicuje Polsce i Francji.
 • Samobój Perquisa w mecz MLS

  Damien Perquis spowodował karnego i strzelił samobója w meczu amerykańskiej ligi MLS. Jego zespół Toronto FC zremisował na wyjeździe 4-4 z New York City FC.
 • Boniek: Nie jest Polakiem, kto nie mówi po polsku

  Zbigniew Boniek wykluczył możliwość powoływania do reprezentacji Polski w piłce nożnej zawodników nieposługujących się językiem polskim. - Nie jest Polakiem, kto nie mówi po polsku - powiedział "Zibi". Jak jednak podkreślił prezes PZPN, "prawo nie działa wstecz, dlatego nie obejmuje to Obraniaka, Perquisa i innych, którzy w kadrze już są". Boniek stwierdził również, że obecna reprezentacja Polski jest drużyną z dużym potencjałem, ale potrzeba jej większej wiary we własne umiejętności.
 • "Biało-czerwoni" podczas treningu

  Dwudziestu jeden piłkarzy - w tym kontuzjowany ostatnio Eugen Polanski - wzięło udział w czwartkowym treningu reprezentacji Polski na stadionie przy Konwiktorskiej w Warszawie. Indywidualnie ćwiczył Damien Perquis, a zabrakło Dariusza Dudki.