Daft Punk

Artykuły - Daft Punk (45)

 • Daft Punk kończą karierę. Opublikowali pożegnalne wideo

  Daft Punk kończą karierę. Opublikowali pożegnalne wideo

  Kultowy francuski duet Daft Punk potwierdził, że po 28 latach kariery kończy działalność. Producenci opublikowali w sieci pożegnalne wideo o nazwie "Epilogue".
 • Nowy film Dario Argento jednak bez muzyki Daft Punk?

  Nowy film Dario Argento jednak bez muzyki Daft Punk?

  W niedawnym wywiadzie dla gazety "Repubblica" włoski reżyser Dario Argento zdradził, że ścieżkę dźwiękową do jego nowego filmu , stworzą Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter, czyli muzycy grupy Daft Punk. Na jego słowa szybko zareagowali producenci tego filmu, Conchita Airoldi i Brahim Chioua. I stwierdzili, że nie ma mowy o współpracy z Daft Punk.
 • Muzycy Daft Punk skomponują muzykę do nowego filmu Dario Argento

  Muzycy Daft Punk skomponują muzykę do nowego filmu Dario Argento

  Thomas Bangalter i Guy-Manuel de Homem-Christo z grupy Daft Punk swoją ostatnią płytę wydali w 2013 roku. Teraz ich nowe kompozycje będzie można usłyszeć w kolejnym filmie włoskiego mistrza horroru Dario Argento "Black Glasses". Muzycy sami zaoferowali mu współpracę, bo są wielkimi fanami jego twórczości.
 • Nie żyje Edwin Birdsong. Muzyk miał 77 lat

  Nie żyje Edwin Birdsong. Muzyk miał 77 lat

  Edwin Birdsong, muzyk, którego fragmenty piosenek wykorzystywali w późniejszych latach m.in. Daft Punk i De La Soul, zmarł 21 stycznia w wieku 77 lat.
 • The Weeknd i Daft Punk: "Starboy" idzie na rekord

  The Weeknd i Daft Punk: "Starboy" idzie na rekord

  Utwór "Starboy" nagrany przez The Weeknd we współpracy z duetem Daft Punk w krótkim czasie zdobywa popularność idącą w miliony.
 • The Weeknd współpracuje z Daft Punk?

  The Weeknd współpracuje z Daft Punk?

  Amerykańska gwiazda R&B podjęła współpracę z duetem Daft Punk, który od trzech lat nie wypuścił żadnego nowego materiału.
 • "I am Iron Man": Czego słuchają bohaterowie Marvela?

  "I am Iron Man": Czego słuchają bohaterowie Marvela?

  6 maja do polskich kin wchodzi kolejny film Marvela - "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów". Studio, które od 2008 roku konsekwentnie buduje ogromne uniwersum, w niemal każdą swoją produkcję bardzo sprytnie wplata nawiązania muzyczne. Oto najlepsze z nich. Tekst może zawierać spoilery (chociaż są niezamierzone).
 • 10 faktów o Thomasie Bangalterze z Daft Punk

  10 faktów o Thomasie Bangalterze z Daft Punk

  Dzięki charakterystycznemu hełmowi on i jego kolega z Daft Punk mogą pochwalić się jednym z najbardziej niepodrabianych wizerunków w historii muzyki rozrywkowej. Jednak nie tylko wygląd sprawił, że o Francuzach usłyszał cały świat. W dniu 41. urodzin przypominamy kilka faktów o Thomasie Bangalterze.
 • Open'er Festival 2016: Kto headlinerem?

  Open'er Festival 2016: Kto headlinerem?

  Open'er Festival 2015 przeszedł do historii. Jednak organizatorzy już teraz myślą, kto powinien swoją obecnością zaszczycić przyszłoroczną edycję imprezy. My natomiast postanowiliśmy wyłonić swoją dziesiątkę, która mogłaby pojawić się na Open'erze w 2016 roku.
 • "Get Lucky" Daft Punk: Takiej wersji jeszcze nie było

  "Get Lucky" Daft Punk: Takiej wersji jeszcze nie było

  Portugalski muzyk Andre Antunes nagrał niezwykłą wersję przeboju "Get Lucky" Daft Punk.

Zdjęcia - Daft Punk (2)

 • muzyka.interia.pl
  Muzycy zakładają maski
 • muzyka.interia.pl
  Skąd się wzięły nazwy zespołów?

Filmy - Daft Punk (3)