Dąbrowa Górnicza

Synonimy:
Dąbrowie Górniczej,
Inne znaczenia:
Dąbrowa Górnicza (muzeum) ,

Artykuły - Dąbrowa Górnicza (200)

 • ​Dąbrowa Górnicza: Pijana 26-latka wywołała fałszywy alarm bombowy

  ​Dąbrowa Górnicza: Pijana 26-latka wywołała fałszywy alarm bombowy

  Funkcjonariusze z Dąbrowy Górniczej zatrzymali 26-latkę, która fałszywie zaalarmowała służby o bombie podłożonej w jednej z dąbrowskich galerii handlowych. Okazało się, że kobieta miała niemal trzy promile alkoholu. Trafiła do aresztu.
 • We wtorek strajk ostrzegawczy w szpitalu w Dąbrowie Górniczej

  We wtorek strajk ostrzegawczy w szpitalu w Dąbrowie Górniczej

  ​Dwugodzinny strajk ostrzegawczy odbędzie się we wtorek 22 marca w Zagłębiowskim Centrum Onkologii (ZCO) - Szpitalu Specjalistycznym im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej - poinformowały w czwartek związki zawodowe działające w tej placówce.
 • Dąbrowski szpital zawiesza działalność oddziału wewnętrznego

  Dąbrowski szpital zawiesza działalność oddziału wewnętrznego

  Zagłębiowskie Centrum Onkologii – Szpital Specjalistyczny im. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej zawiesza działalność Oddziału Chorób Wewnętrznych. Placówka tłumaczy, że z powodu braku wystarczającej liczby lekarzy niemożliwe jest obsadzenie dyżurów.
 • Tauron rozpoczyna inwestycję w Dąbrowie Górniczej

  Tauron Ciepło podpisał 9 lipca umowę z Control Process na budowę 50 MW turbogeneratora w Zakładzie Wytwarzania Nowa w Dąbrowie Górniczej. Jednostka - o wartości blisko 120 mln zł - ma zastąpić dwa z trzech działających w zakładzie turbogeneratorów o mocy 25 MW oraz zwiększyć sprawność produkcyjną zakładu.
 • Zniszczyli baner posła Ruchu Palikota. Szuka ich policja

  Policja z Dąbrowy Górniczej szuka sprawców zniszczenia baneru z wizerunkiem mieszkającego w tym mieście posła Ruchu Palikota Jerzego Borkowskiego. Poseł uważa, że akt wandalizmu miał podtekst polityczny.
 • Drugie zwycięstwo Kittela w Tour de Pologne

  Drugie zwycięstwo Kittela w Tour de Pologne

  Niemiec Marcel Kittel z holenderskiej ekipy Skil-Shimano wygrał w Dąbrowie Górniczej drugi z rzędu etap kolarskiego Tour de Pologne i umocnił się na pozycji lidera wyścigu.
 • Aktualizacja informacji związanych z postępowaniem sądowym dotyczącym znaczących wierzytelności

  Raport bieżący nr 41/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 5 Ustawy o ofercie - aktualizacja informacji Zarząd Cash Flow S. A. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w nawiązaniu do raportu bieżącego z dnia 3 kwietnia 2010 roku nr 11/2010 oraz z dnia 24 czerwca 2010 roku nr 33 / 2010 informuje, że w dniu 5 października 2010 roku Sąd Okręgowy w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy w sprawie Sigma Sp. z o. o. (powód) przeciwko Cash Flow Spółka Akcyjna (pozwany) o pozbawienie wykonalności tytułu wykonawczego
 • Zawarcie umowy z Autoryzowanym Doradcą

  Zarząd InBook Spółka Akcyjna z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, informuje, że w dniu 30.09.2010 roku podpisał umowę z firmą Auxilium S.A. z siedzibą w Krakowie, przedmiotem której jest sporządzenie dla InBook S.A. dokumentu informacyjnego niezbędnego do wprowadzenia akcji serii E do Alternatywnego Systemu Obrotu oraz świadczenie usług doradztwa związanego z ubieganiem się o wprowadzenie do obrotu instrumentów finansowych InBook S.A. tj. akcji nowej emisji serii E w Alternatywnym Systemie Obrot
 • Zawarcie umowy na Autoryzowane Doradztwo

  Zarząd Auxilium S.A., informuje, że w dniu 30.09.2010 roku podpisał umowę z firmą InBook Spółka Akcyjna z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, przedmiotem której jest sporządzenie dokumentu informacyjnego niezbędnego do wprowadzenia akcji serii E do Alternatywnego Systemu Obrotu oraz świadczenie usług doradztwa związanego z ubieganiem się o wprowadzenie do obrotu instrumentów finansowych InBook S.A. tj. akcji nowej emisji serii E w Alternatywnym Systemie Obrotu. Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Z
 • Siatkarki MKS Dąbrowa pokonały Aluprof

  Siatkarki Tauron MKS Dąbrowa Górnicza pokonały mistrzynie Polski Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 27:25, 25:23) w spotkaniu, które uświetniło otwarcie hali sportowej w Mikołowie.