mobtech - czytnik

Artykuły - Czytnik (10)

 • Czy warto kupić e-czytnik?

  Czy warto kupić e-czytnik?

  Mimo, że elektroniczne książki to ciągle ciekawostka z dnia na dzień, przybywa ich zwolenników. Popularyzacji e-czytelnictwa sprzyjają coraz niższy koszt elektronicznych wydań tradycyjnych książek. Czy opłaca się kupić e-czytnik?
 • Kindle Touch idealny do sudoku

  Kindle Touch idealny do sudoku

  Jeśli myśleliście, że możliwości Kindle Touch są ograniczone do przerzucania stron i ściśniętej klawiatury ekranowej, jesteście w błędzie. Czytnik rozpoznaje również pismo ręczne!
 • PER5162WEN od Prestigio - kobieca biblioteka

  PER5162WEN od Prestigio - kobieca biblioteka

  Prestigio, marka urządzeń i akcesoriów komputerowych, przedstawia czytnik PER5162WEN - lekki, biały e-book, prezentujący bardzo kobiecy design i pozwalający na przechowywanie ogromnej liczby książek w jednym poręcznym urządzeniu.
 • Czytniki Kindle - książki nowej generacji

  Czytniki Kindle - książki nowej generacji

  Amazon na dobre wkracza do świata tabletów oraz przygotowuje inwazję e-booków. Ich najtańszy czytnik elektronicznych książek będzie kosztować w USA 79 dolarów. Ale to nie koniec nowości.
 • Czytnik kart pamięci i kart SIM

  Czytnik kart pamięci i kart SIM

  Firma Platinet wprowadziła do oferty uniwersalny czytnik kart pamięci flash ALL-IN-ONE marki Omega pracujący w standardzie USB 2.0. Urządzenie czyta także karty SIM z telefonów komórkowych.
 • Potrójne uderzenie HTC - Touch HD, 3G oraz Viva

  Potrójne uderzenie HTC - Touch HD, 3G oraz Viva

  Rodziny Touch ciąg dalszy. Jeszcze przed końcem roku tajwański HTC wprowadzi do sprzedaży trzy telefony dotykowe Touch - jedyną konkurencję dla iPhone'a.
 • Samsung atakuje smartfonami

  Samsung atakuje smartfonami

  GPS, dotykowa nawigacja oraz Windows Mobile i Symbian. Samsung wprowadza na polski rynek dwa ciekawe smartfony - i550 oraz i780.
 • Turystyczna Nawigacja GPS

  Turystyczna Nawigacja GPS

  Garmin na targach CeBIT zaprezentował odbiornik GPS o nazwie Garmin Colorado 300. Jakie są jego innowacje?
 • Kolejny laptop-telefon

  Kolejny laptop-telefon

  NEC Infrontia zaprezentowało w Japonii organizer Pocket@i z wbudowaną możliwością transmisji danych i funkcją komunikacji głosowej. Produkt przeznaczony jest przede wszystkim dla sektora biznesowego. Pocket@i dostępny będzie w trzech wersjach: pierwsza, zgodna z IEEE802.11b z obsługą VoIP; druga, z wbudowaną obsługą transmisji danych i rozmów głosowych; trzecia, dedykowana do transmisji danych przez bezprzewodową sieć LAN.
 • Mobilny czytnik

  Mobilny czytnik

  Firma iScan opracowała mobilny czytnik kodów kreskowych, który można wykorzystać z telefonami komórkowymi firmy Ericsson . Urządzenie obsługiwane jest z komórki przez dodatkowe menu. Ma własne zasilanie.