czytnik e-booków

Artykuły - Czytnik e-booków (36)

 • ​Inkbook Calypso: Polski czytnik e-booków kontratakuje! [Test]

  ​Inkbook Calypso: Polski czytnik e-booków kontratakuje! [Test]

  Jaśniej, szybciej i po prostu lepiej - tak w skrócie można opisać InkBook Calypso - najmłodszego członka ciągle rozszerzającej się rodziny e-readerów polskiego producenta, firmy inkBOOK Europe. Urządzenie wpadło w nasze ręce, a my wzięliśmy za lekturę i oczywiście testy!
 • Polacy podczas pandemii rzucili się do czytania e-książek

  Polacy podczas pandemii rzucili się do czytania e-książek

  O zmianie w cyfrowym czytelnictwie, "Netliksie dla książek", najpopularniejszych w Polsce e-bookach i pozycji firmy Amazon na rodzimym rynku e-czytelnictwa rozmawiamy z Pawłem Horbaczewskim, założycielem i prezesem spółki Arta Tech, będącej właścicielem marki czytników inkBOOK
 • ​InkBook Prime HD: Test polskiego czytnika e-booków

  ​InkBook Prime HD: Test polskiego czytnika e-booków

  Od urządzenia jakim jest e-reader nie wymaga się dużo, ale z powierzonych mu zadań musi wywiązywać się w 100 procentach. Czy polski czytnik InkBook Prime HD jest zatem godny polecenia?
 • inkBOOK Classic 2 i inkBOOK Prime - pierwsze polskie czytniki e-booków

  inkBOOK Classic 2 i inkBOOK Prime - pierwsze polskie czytniki e-booków

  inkBOOK Classic 2 i inkBOOK Prime to pierwsze czytniki e-booków zaprojektowane w Polsce. Za ich oprogramowanie oraz wygląd w całości odpowiedzialne było wrocławskie biuro projektowe Arta Tech. System Android w obu urządzeniach umożliwia dostęp do milionów e-booków, artykułów i stron internetowych dzięki aplikacjom systemu Android. Innowacyjna technologia Rapid Refresh czy wbudowany moduł Bluetooth mają spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających.
 • Czytnik - elektroniczny przyjaciel ucznia

  Czytnik - elektroniczny przyjaciel ucznia

  Początek roku szkolnego już za pasem, a rodzinne wyprawy po wyprawki większość ma już za sobą. Warto jednak przypomnieć o kilku istotnych faktach i sprawdzić, na ile nowe technologie są obecnie pomocne w rozwiązaniu wielu wyzwań rodzimej edukacji.
 • Większe możliwości dla PocketBook Ultra

  Większe możliwości dla PocketBook Ultra

  Wydawałoby się, iż innowacyjność czytnika PocketBook Ultra osiągnęła już najwyższy poziom. Tymczasem dzięki nowemu oprogramowaniu w wersji 5.3 urządzenie oferuje dodatkowe możliwości, o które wnioskowali miłośnicy tego modelu.
 • Kobo Aura H2O – wodoodporny czytnik klasy premium

  Kobo Aura H2O – wodoodporny czytnik klasy premium

  W czasie targów IFA na ekspozycji firmy Kobo można było zobaczyć czytnik, zanurzony w pojemniku z wodą. Co oferuje Kobo Aura H20?
 • Nowy czytnik e-booków PocketBook z aparatem fotograficznym

  Nowy czytnik e-booków PocketBook z aparatem fotograficznym

  Firma PocketBook wprowadza do sprzedaży nowy czytnik e-booków z ekranem E Ink i wbudowanym aparatem fotograficznym.
 • PocketBook Aqua – idealny czytnik na wakacje

  PocketBook Aqua – idealny czytnik na wakacje

  ​Zanim wyjedziemy na wakacyjne urlopy, czeka nas np. kilka dni przerwy związanych z długim majowym weekendem. Wypad nad wodę i relaks na plaży z ulubioną e-książką? Świetny pomysł, ale... plaża to piasek i woda, czyli nie najlepsze środowisko dla naszych czytników. No, chyba że w plecaku mamy PocketBook Aqua.
 • Czytnik e-booków z podświetleniem LED

  Czytnik e-booków z podświetleniem LED

  Firma Impakt wprowadziła na polski rynek czytnik e-booków Pyrus z podświetlanym wyświetlaczem niemieckiej marki Trekstor. Zastosowana w nim technologia e-Ink Pearl ma zagwarantować wysokiej jakości obraz i duży kontrast nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.