czyszczenie

Artykuły - Czyszczenie (29)

Filmy - Czyszczenie (56)

 • Miał tylko wyczyścić chodnik, tymczasem...

  Ten chodnik wymagał jedynie czyszczenia. Autor nagrania wpadł jednak na doskonały pomysł i specjalnym sprzętem czyszczącym zrobił na płytkach dekorację. Udana ozdoba przed domem? (STORYFUL/x-news)
 • Jak wyczyścić zmywarkę? Wypróbuj tego

  Jak wyczyścić zmywarkę? Ewa Kozioł podsunęła w "Dzień Dobry TVN" kilka pomysłów jak zrobić to ekologicznie. - Dbajmy o to, żeby w zmywarce była sól, do której możemy dodać kilka kropel olejku eterycznego - powiedziała blogerka. Co usunie bakterie z wnętrza zmywarki? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Nie wyrzucaj starych koszulek. Zrób z nich... mopa!

  Jeśli macie w zanadrzu stare koszulki, nie wyrzucajcie ich do kosza! Możecie je wykorzystać o wiele praktyczniej - robiąc z nich choćby mopa, który posłuży wam do dokładnego posprzątania waszych podłóg! Wystarczy odpowiednio pocięta koszulka i zwykły kij od miotły - w parę chwil zrobicie mopa, który będzie równie skuteczny, co mopy ze sklepu! Zobaczcie nasz poradnik!
 • Jak dobrze czyścić okulary?

  Okulary to przyrząd, bez którego wielu z nas nie może się obejść - nie tylko ze względu na wady wzroku, ale także przez słońce, które wysusza powierzchnię oka - okulary przeciwsłoneczne to konieczny rekwizyt nie tylko na lato! Okulary mają jednak tę wadę, że bezustannie zbierają mnóstwo brudu, kurzu i innych zanieczyszczeń, tworząc nieestetyczny efekt. Jak czyścić okulary, by były nieskazitelne, a jednocześnie nie zniszczyć ich powierzchni? Zobaczcie nasz poradnik!