czyszczenie

Artykuły - Czyszczenie (34)

 • Pięć nieoczywistych zastosowań octu

  Pięć nieoczywistych zastosowań octu

  W kuchni stosowany jest od tysięcy lat. Choć kojarzy nam się głównie z dodatkiem do sałatek, sosów i marynat, ocet możemy wykorzystać nie tylko podczas gotowania. Sprawdzi się on m.in. jako składnik domowej odżywki do włosów oraz alternatywa dla proszku do prania.
 • Najlepsze szczoteczki soniczne

  Najlepsze szczoteczki soniczne

  O tym, ze higiena jamy ustnej jest bardzo ważna, jesteśmy uczeni od najmłodszych lat. Dokładne mycie zębów, nitkowanie oraz częste wizyty kontrolne u dentysty stanowią podstawę w zachowaniu dobrego stanu uzębienia. Tak jak przy wyborze dentysty szukamy najlepszego specjalisty, tak samo powinniśmy przykładać wagę do najwyższej jakości szczoteczki do mycia zębów.
 • Jak czyścić sprzęty AGD

  Jak czyścić sprzęty AGD

  Kuchenne urządzenia wymagają nie tylko konserwacji, ale także pielęgnacji. Najlepsza to ta, która jest skuteczna i... szybka.
 • Jak czyścić biżuterię

  Jak czyścić biżuterię

  Perłowa bransoleta i ulubione srebrne kolczyki straciły już blask? Pomóż im go odzyskać! Każda ma wady i zalety. Sprawdź, czym się kierować przy zakupie.
 • Jak czyścić pędzle  do makijażu?

  Jak czyścić pędzle do makijażu?

  Mogą ci służyć długie lata. Jest jednak jeden warunek: powinnaś o nie odpowiednio dbać. Podstawową sprawą jest czyszczenie. Gdy tego nie robimy regularnie, zbierają się na nich bakterie, które mogą pogorszyć stan naszej cery.
 • Jak prawidłowo czyścić elektronikę

  Jak prawidłowo czyścić elektronikę

  Tłuste plamy, zaschnięte krople śliny po kichnięciu i zalegający w rogach kurz niedobrze świadczą o użytkowniku. Z drugiej strony nieumiejętne czyszczenie ekranu może odnieść jeszcze gorszy skutek, włącznie z uszkodzeniem urządzenia. Co zatem należy zrobić?
 • Zarejestrowanie przez KRS zmian danych Spółki uchwalonych na ZWZA z dnia 02.06.2010

  Zarząd POLMAN S.A. informuje, iż w dniu 18 października 2010 do siedziby Spółki zostało doręczone postanowienie Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział KRS w sprawie rejestracji zmian danych w Krajowym Rejestrze Sądowym, dokonanych podczas Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy POLMAN S.A. z dnia 02 czerwca 2010. Zmiany dotyczyły: 1. obniżenia wartości nominalnej akcji i zmiany Statutu Spółki - UCHWAŁA nr 15 ZWZ POLMAN S.A. z dnia 2 czerwca 2010 roku
 • Zlecenie na czyszczenie instalacji przemysłowej w branży energetyczno-chemicznej.

  Zarząd Spółki informuje, że w dniu 28 lipca 2010 r. POLMAN S.A. otrzymał zamówienie na wykonanie prac w zakresie hydrodynamicznego czyszczenia instalacji przemysłowej w przedsiębiorstwie branży energetyczno-chemicznej. Zgodnie z zawartą umową prace zostaną wykonane w terminie do dnia 15 września 2010r. Wartość zleconych prac wynosi 540.480,00 zł netto. Podstawa prawna: § 3 ust. 1 załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu Giełdy Papierów Wa
 • Zawarcie umowy na czyszczenie instalacji przemysłowej w sektorze elektrociepłowniczym.

  Zarząd Spółki informuje, że w dniu 04 sierpnia 2009 r. POLMAN S.A. zawarł umowę na realizację bieżących usług w zakresie czyszczenia instalacji przemysłowych w jednej z polskich elektrociepłowni. Umowa została zawarta na okres trzech lat. Wartość prac zgodnie z warunkami umowy wynosi 150.000,00 zł netto. Podstawa prawna: § 3 ust. 1 załącznika nr 1 do Uchwały nr 346/2007 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 30 maja 2007 r. "Informacje
 • "Czyszczenie" doliny Rashidanu

  "Czyszczenie" doliny Rashidanu

  "Czysta Przestrzeń" - tak nazywała się operacja, którą pod koniec lipca br. polscy żołnierze przeprowadzili w dolinie Rashidanu.

Filmy - Czyszczenie (58)

 • Jak wyczyścić maty i podkładki?

  Podkładki i maty są w każdym domu i używamy ich prawie codziennie. Nie zawsze pamiętamy jednak, aby je myć. Jak wyczyścić przedmioty codziennego użytku, takie jak maty do jogi czy podkładki pod myszkę? Jak zadbać o nie tak, żeby służyły nam jak najdłużej? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Kangur i gęś czyszczą się nawzajem

  Tego kangura i tę gęś połączyła prawdziwa miłość. Jako para mają już wspólne rytuały. Jednym z nich jest wzajemne… czyszczenie się. Czy nie wygląda to uroczo? (STORYFUL/x-news)
 • Miał tylko wyczyścić chodnik, tymczasem...

  Ten chodnik wymagał jedynie czyszczenia. Autor nagrania wpadł jednak na doskonały pomysł i specjalnym sprzętem czyszczącym zrobił na płytkach dekorację. Udana ozdoba przed domem? (STORYFUL/x-news)
 • Jak wyczyścić zmywarkę? Wypróbuj tego

  Jak wyczyścić zmywarkę? Ewa Kozioł podsunęła w "Dzień Dobry TVN" kilka pomysłów jak zrobić to ekologicznie. - Dbajmy o to, żeby w zmywarce była sól, do której możemy dodać kilka kropel olejku eterycznego - powiedziała blogerka. Co usunie bakterie z wnętrza zmywarki? (Dzień Dobry TVN/x-news)