czyste

Artykuły - Czyste (65)

 • Czysty dom, czyste powietrze - proste sposoby na radzenie sobie ze smogiem

  Czysty dom, czyste powietrze - proste sposoby na radzenie sobie ze smogiem

  Początek chłodnych dni oznacza rozpoczęcie sezonu smogowego. Wydaje się, że każdy wie, czym smog jest. Czasami zapominamy jednak, że z zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu borykamy się nie tylko wychodząc na spacer czy zakupy, lecz także w domu i biurze. Są jednak proste sposoby ochrony przed smogiem.
 • PKP Intercity traci pasażerów. Lekiem nowy standard czystości?

  PKP Intercity traci pasażerów. Lekiem nowy standard czystości?

  Według PKP Intercity, w roku 2013 spółce udało się poprawić jakość oferowanych usług. Ponad 4 milionów pasażerów wybrało jednak w ubiegłym roku inny środek transportu. Spółka stara się pasażerów odzyskać i zapowiada m.in. nowy standard czystości. W 2014 roku wprowadzony ma zostać nawet pilotaż sprzątania pociągów "w biegu".
 • Jak dbać o uszy zwierząt

  Jak dbać o uszy zwierząt

  Zatroszcz się o swego pupila.
 • Rozwój czystej energii nie nadąża za scenariuszem zmian klimatu

  Rozwój czystej energii nie nadąża za scenariuszem zmian klimatu

  Rozwój czystych źródeł energii w 2012 roku nie nadążał za scenariuszem, który daje szanse na uniknięcie poważnych problemów w związku z ocieplaniem się klimatu - stwierdza w najnowszym raporcie Międzynarodowa Agencja Energetyczna (MAE).
 • Jednorazowy podatek nie przeszedł

  Jednorazowy podatek nie przeszedł

  Cypryjski parlament odrzucił we wtorek projekt ustawy o wprowadzeniu jednorazowego podatku od wkładów bankowych, który był jednym z warunków otrzymania przez Cypr zagranicznej pomocy finansowej w kwocie 10 mld euro dla uratowania kraju przed niewypłacalnością. W liczącym 56 członków parlamencie 36 deputowanych wypowiedziało się przeciwko projektowi, 19 wstrzymało się od głosu. Nikt nie zagłosował za. Tłum zgromadzony poza parlamentem niepomiernie się cieszył i śpiewał hymmnarodowy.
 • Nowa, obrzydliwa afera spożywcza w Polsce - jest reakcja wojska!

  Nowa, obrzydliwa afera spożywcza w Polsce - jest reakcja wojska!

  Jak donoszą media, zakład mięsny Viola Meyer Sp. z.o.o. z miejscowości Lniano dodawał do swoich produktów wędliny i mięso wycofywane ze sklepów. Miało to trwać od wielu lat.
 • Pallad i platyna - brudna robota, czyste zyski?

  Pallad i platyna - brudna robota, czyste zyski?

  Złoto zbliża się do 1500 dolarów za uncję zaś srebro przebiło poziom 40 dolarów i jest najdroższe w stosunku do złota od 1983 roku. Czy wobec tak wysokich cen inwestorzy mają jeszcze czego szukać na rynku metali szlachetnych?
 • Castellani: Chcemy mieć czyste sumienie

  Castellani: Chcemy mieć czyste sumienie

  Nikt nie ma wątpliwości, że polscy siatkarze trafili do "grupy śmierci" w drugiej rundzie mistrzostw świata we Włoszech. Zgodnie jednak powtarzają, że by zdobyć złoty medal muszą pokonać wszystkich, a do finału chcą dojść z czystym sumieniem.
 • LE: Cały mecz Glika, czyste konto Załuski

  LE: Cały mecz Glika, czyste konto Załuski

  Polscy piłkarze, którzy wystąpili w czwartkowych pierwszych meczach czwartej rundy eliminacji Ligi Europejskiej, mogą być w miarę zadowoleni. Najbardziej Kamil Glik i Łukasz Załuska.
 • Holandia - Hiszpania 0-1. Hiszpanie mistrzami świata!

  Holandia - Hiszpania 0-1. Hiszpanie mistrzami świata!

  Strzał Andresa Iniesty na dwie minuty przed końcem dogrywki dał Hiszpanii pierwszy w historii tytuł mistrza świata! Holandia też miała swoje szanse, ale połamała strzeleckie zęby o Ikera Casillasa, który zapewnił swojemu zespołowi czyste konto bramkowe. Po raz trzeci w historii o zdobyciu MŚ zdecydowała dogrywka.

Filmy - Czyste (1)

 • "Moje nazwisko jest czyste"

  Były selekcjoner Janusz Wójcik w Kontrwywiadzie RMF FM o korupcji w polskiej piłce i o ciążących na nim zarzutach.