czworonogi

Artykuły - Czworonogi (9)

 • Czworonogi też zasługują na odrobinę luksusu. Na przykład na kamizelkę z... 24-karatowego złota

  Czworonogi też zasługują na odrobinę luksusu. Na przykład na kamizelkę z... 24-karatowego złota

  Essex, Wielka Brytania. Bradley i Rachel Davis - właściciele firmy Doggy Armour produkującej ubranka i akcesoria dla psów - pochwalili się nową, ekskluzywną kolekcją. Małżeństwo zaprojektowało ochronną kamizelkę dla czworonogów, która na życzenie właściciela może zostać uszyta z wykorzystaniem elementów z 24-karatowego złota.
 • Petbiznes: Wydajemy krocie na psy

  Petbiznes: Wydajemy krocie na psy

  Polacy coraz więcej wydają na utrzymanie swoich psów. Dziś średnio wydajemy od 1800 do 2400 zł rocznie na swojego pupila - wynika z sondy portalu społecznościowego Pethome.com. Wydatki te obejmują najczęściej jedzenie, weterynarza i akcesoria np. smycze, zabawki i podstawowe środki higieniczne.
 • Dla psa gotowe są poświęcić faceta!

  Dla psa gotowe są poświęcić faceta!

  Ja, albo twój pies - to ultimatum, którego żaden mężczyzna nie powinien stawiać swojej partnerce. Jedna czwarta kobiet przyznaje, że jest w stanie poświęcić związek, jeżeli jej czworonożny przyjaciel i wybranek serca nie darzą się sympatią.
 • Sprawdź czy musisz płacić za psa?

  Sprawdź czy musisz płacić za psa?

  Zgodnie z ogólnie znanym przysłowiem pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Warto jednak pamiętać o tym, że pomimo oczywistych korzyści wynikających z posiadania czworonoga, wiążą się z tym również różnego rodzaju obowiązki, także podatkowe. To czy poniesiemy opłatę od posiadanego psa zależy od gminy. Również jej wysokość i termin płatności różni się w poszczególnych gminach.
 • Pies mądrzejszy, niż myślisz

  Pies mądrzejszy, niż myślisz

  Naukowcy odkryli, że psy potrafią liczyć, posługują się złożonym językiem i szybko uczą się nowych umiejętności.
 • Kolędujące czworonogi

  Są tak popularne jak świąteczne desery ale nie tak tuczące. Kolędujące koty wróciły z nowym repertuarem, który wprawi wszystkich w świąteczny nastrój.
 • Czworonogi na czterech kółkach

  Czworonogi na czterech kółkach

  Prawdziwy psiarz nie wyobraża sobie wypoczynku bez swojego ukochanego czworonoga. Wymarzone wakacje może nam jednak skutecznie zepsuć wizja podróży zatłoczonym pociągiem z Krakowa do Gdańska, w towarzystwie, np. buldoga czy terriera.
 • Czworonogi z chipem

  Czworonogi z chipem

  Od 1 stycznia 2008 roku owce i kozy przeznaczone do sprzedaży będą musiały mieć elektroniczny identyfikator, tzw. chip - przypomina Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR).
 • Domowe czworonogi zmniejszają napięcie nerwowe

  Właściciele psów i kotów żyją przeciętnie dłużej niż ludzie, którzy nie mają domowych czworonogów. Obecność przyjacielskiego zwierzęcia wpływa uspokajająco, obniża ciśnienie tętnicze krwi i zmniejsza ryzyko ataku serca.

Filmy - Czworonogi (61)

 • To nie uśmiech, to wiatr! Urocze psiaki „suszą zęby” do kamery

  Urocze pieski rasy border collie dzień udały się ze swoją panią na spacer. Kobieta postanowiła uwiecznić ten moment, gdy nagle psiaki zaczęły „suszyć zęby” do kamery. Czy to z radości? Nie, to tylko mocno wiejący wiatr! (STORYFUL/x-news)
 • Próbowała ćwiczyć. Psiaki miały inne plany

  Kobieta próbowała w spokoju poćwiczyć. Jej psiaki jednak miały inne plany.
 • Niezwykle cierpliwe psy. Do czasu...

  Te psiaki cierpliwie czekały na obiad. Do czasu...
 • Psy rozpętały pożar, przewracając deskę do prasowania

  Te psiaki chciały się tylko pobawić, tymczasem nieźle narozrabiały. Podczas harców jeden z nich przewrócił deskę do prasowania, która zaczęła topić się nad kratką grzewczą. Ogrzewanie podłogowe było na tyle silne, że elementy przedmiotu zaczęły się topić. W ciągu godziny rozpętał się pożar. Na szczęście strażacy w porę przybyli do domu, a nikomu nic się nie stało. Służby nawołują do instalowania systemów przeciwpożarowym, które mogą uratować kiedyś domownikom życie. (STORYFUL/x-news)