czworonogi

Artykuły - Czworonogi (9)

 • Czworonogi też zasługują na odrobinę luksusu. Na przykład na kamizelkę z... 24-karatowego złota

  Czworonogi też zasługują na odrobinę luksusu. Na przykład na kamizelkę z... 24-karatowego złota

  Essex, Wielka Brytania. Bradley i Rachel Davis - właściciele firmy Doggy Armour produkującej ubranka i akcesoria dla psów - pochwalili się nową, ekskluzywną kolekcją. Małżeństwo zaprojektowało ochronną kamizelkę dla czworonogów, która na życzenie właściciela może zostać uszyta z wykorzystaniem elementów z 24-karatowego złota.
 • Petbiznes: Wydajemy krocie na psy

  Petbiznes: Wydajemy krocie na psy

  Polacy coraz więcej wydają na utrzymanie swoich psów. Dziś średnio wydajemy od 1800 do 2400 zł rocznie na swojego pupila - wynika z sondy portalu społecznościowego Pethome.com. Wydatki te obejmują najczęściej jedzenie, weterynarza i akcesoria np. smycze, zabawki i podstawowe środki higieniczne.
 • Dla psa gotowe są poświęcić faceta!

  Dla psa gotowe są poświęcić faceta!

  Ja, albo twój pies - to ultimatum, którego żaden mężczyzna nie powinien stawiać swojej partnerce. Jedna czwarta kobiet przyznaje, że jest w stanie poświęcić związek, jeżeli jej czworonożny przyjaciel i wybranek serca nie darzą się sympatią.
 • Sprawdź czy musisz płacić za psa?

  Sprawdź czy musisz płacić za psa?

  Zgodnie z ogólnie znanym przysłowiem pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Warto jednak pamiętać o tym, że pomimo oczywistych korzyści wynikających z posiadania czworonoga, wiążą się z tym również różnego rodzaju obowiązki, także podatkowe. To czy poniesiemy opłatę od posiadanego psa zależy od gminy. Również jej wysokość i termin płatności różni się w poszczególnych gminach.
 • Pies mądrzejszy, niż myślisz

  Pies mądrzejszy, niż myślisz

  Naukowcy odkryli, że psy potrafią liczyć, posługują się złożonym językiem i szybko uczą się nowych umiejętności.
 • Kolędujące czworonogi

  Są tak popularne jak świąteczne desery ale nie tak tuczące. Kolędujące koty wróciły z nowym repertuarem, który wprawi wszystkich w świąteczny nastrój.
 • Czworonogi na czterech kółkach

  Czworonogi na czterech kółkach

  Prawdziwy psiarz nie wyobraża sobie wypoczynku bez swojego ukochanego czworonoga. Wymarzone wakacje może nam jednak skutecznie zepsuć wizja podróży zatłoczonym pociągiem z Krakowa do Gdańska, w towarzystwie, np. buldoga czy terriera.
 • Czworonogi z chipem

  Czworonogi z chipem

  Od 1 stycznia 2008 roku owce i kozy przeznaczone do sprzedaży będą musiały mieć elektroniczny identyfikator, tzw. chip - przypomina Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR).
 • Domowe czworonogi zmniejszają napięcie nerwowe

  Właściciele psów i kotów żyją przeciętnie dłużej niż ludzie, którzy nie mają domowych czworonogów. Obecność przyjacielskiego zwierzęcia wpływa uspokajająco, obniża ciśnienie tętnicze krwi i zmniejsza ryzyko ataku serca.

Filmy - Czworonogi (16)