czułość

Artykuły - Czułość (6)

 • 70 proc. rodziców nie przytula swoich dzieci

  70 proc. rodziców nie przytula swoich dzieci

  Według badań aż 70 proc. rodziców w Polsce nie przytula swoich dzieci. O tym, czy należy okazywać dzieciom czułość i czy przytulanie jest ważne w rozwoju dziecka rozmawiali w studiu "Dzień Dobry TVN" była modelka Karolina Malinowska, aktor Bartosz Obuchowicz, psycholog Marta Żysko-Pałuba oraz fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski. - Non stop przytulam swoje dzieci - zaznaczył Obuchowicz. - Akt przytulenia jest niezwyk
 • Wolimy czułe gesty od drogich prezentów

  Wolimy czułe gesty od drogich prezentów

  Z okolicznościowych ankiet wynika, że 87 procent pań bardziej doceni w walentynki romantyczne gesty, niż drogie prezenty.
 • Czuły dotyk dla zdrowia

  Czuły dotyk dla zdrowia

  Jaka jest recepta na to, by maluszek świetnie się rozwijał i nie chorował? Nasi specjaliści są zgodni: codzienna dawka witaminy M (czyli MIŁOŚCI) pod postacią uścisków, całusów, masaży czy łaskotek może zdziałać cuda!
 • Czułość Jeleny Isinbajewej

  Czułość Jeleny Isinbajewej

  "Czułość" - tak nazywa się sałatka, której przepis wymyśliła najlepsza lekkoatletka świata w 2008 roku, mistrzyni olimpijska w skoku o tyczce Rosjanka Jelena Isinbajewa.
 • Czułość według Razera

  Czułość według Razera

  Znana na rynku komputerowych myszek firma Razer przedstawiła swój najnowszy produkt. Nowość o nazwie Lachesis wyróżnia się wyposażeniem w sensor optyczny 3G o maksymalnej rozdzielczości 4000 DPI.
 • Czułość Putina

  Czułość Putina

  Czy Władimir Putin przekroczył granice przyzwoitości i dobrego smaku? Rosyjski prezydent, przechadzając się po placu Soborowym, w pewnym momencie przykucnął przed malutkim chłopcem w wieku przedszkolnym i zaczął z nim rozmawiać. Potem podniósł mu koszulkę i pocałował go w brzuch.

Filmy - Czułość (12)

 • Te szczeniaki corgi są spragnione czułości

  Czy jest coś, co poprawia humor bardziej niż banda szczeniaków corgi spragnionych pieszczot? Właścicielka tej gromadki nie może narzekać na brak czułości. (STORYFUL/x-news)
 • Tygrysica przytula swoje potomstwo

  Mieszkanką miejscowego zoo jest tygrysica, która niedawno urodziła trojaczki. Na udostępnionym przez pracowników nagraniu widać, jak młoda mama czule opiekuje się swoimi pociechami. (STORYFUL/x-news)
 • Ten pupil domaga się czułości

  Autor nagrania z pewnością kocha swojego psa, i z wzajemnością. Pupil z determinacją domaga się skupienia na sobie uwagi, wyrażając chęć do zabawy podczas gdy właściciel ogląda telewizję. Nie odpuści, dopóki nie osiągnie celu. Czy można mu się oprzeć? (STORYFUL/x-news)
 • Kot w czułych objęciach leniwca

  Zwierzęciem jaki powolnymi ruchami i zamiłowaniem do odpoczywania jest podobny do leniwca może być jedynie kot. Kotka Daisy i leniwiec Prince nie mogą oderwać się od siebie oraz od lenistwa, w jakie popadli. (STORYFUL/x-news)