Czterej pancerni i pies

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Czterej pancerni i pies (Film (1966) Reż.Konrad Nałęcki) ,

Artykuły - Czterej pancerni i pies (41)

 • Witold Pyrkosz kończy 89 lat

  Witold Pyrkosz kończy 89 lat

  24 grudnia, w Wigilię, Witold Pyrkosz obchodzi 89. urodziny. Publiczności znany jest dzięki charakterystycznym rolom, przede wszystkim Jędrusia Pyzdry w "Janosiku", Balcerka w serialu "Alternatywy 4" oraz Duńczyka w kultowym "Vabanku". Od piętnastu lat dla widzów jest przede wszystkim Lucjanem Mostowiakiem, seniorem rodu, podporą rodziny i najlepszym dziadkiem na świecie w "M jak miłość".
 • Rudy 102 na wojskowej emeryturze w Poznaniu

  Rudy 102 na wojskowej emeryturze w Poznaniu

  ​To prawdopodobnie najważniejszy bohater hitu epoki czarno-białej telewizji: stojący w poznańskim Muzeum Broni Pancernej - czołg "Rudy". Najważniejszy, bo gdyby go nie było, Janek, Gustlik, Grigorij i Olgierd z serialu "Czterej pancerni i pies" musieliby ruszyć na Berlin na rowerach.
 • Franciszek Pieczka: Nie tylko Gustlik

  Franciszek Pieczka: Nie tylko Gustlik

  Myślą Państwo, że Franciszek Pieczka to tylko "Czterej pancerni i pies"? Nic bardziej mylnego. Ten wybitny polski aktor filmowy i teatralny, nestor sztuki aktorskiej, który niedawno świętował jubileusz 60-lecia pracy, nadal jest aktywny zawodowo.
 • Seriale sprzed lat na wakacje

  Seriale sprzed lat na wakacje

  Nadchodzi czas letnich przygód i wakacyjnych podróży. Stacje telewizyjne przygotowały serialowe propozycje w stylu retro. Przypomnimy sobie produkcje z dawnych lat.

Zdjęcia - Czterej pancerni i pies (8)

 • film.interia.pl
  Wiesław Gołas: Mistrz epizodu