czołowe zderzenie

Artykuły - Czołowe zderzenie (8)

 • Zderzenie samochodów w Małopolsce

  Zderzenie samochodów w Małopolsce

  Dwa samochody zderzyły się w piątek rano na drodze krajowej numer 44 w Małopolsce. Do wypadku doszło na odcinku trasy Kraków-Oświęcim, w miejscowości Borek Szlachecki. Zdjęcia radio RMF dostało na Gorącą Linię.
 • Trwa policyjna akcja "Znicz"

  Trwa policyjna akcja "Znicz"

  Wzmożone kontrole kierowców, częstsze patrole na ulicach w pobliżu cmentarzy i kościołów. Przeszło 10 tysięcy policjantów w całej Polsce czuwa nad bezpieczeństwem ruchu drogowego podczas akcji "Znicz".
 • Podkarpackie: Wypadek na drodze krajowej nr 28

  Podkarpackie: Wypadek na drodze krajowej nr 28

  Przed południem przejezdna jest była już droga krajowa nr 28 w Rymanowie (Podkarpackie). W czwartek rano doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych, w wypadku rannych zostało siedem osób.
 • Czołowe zderzenie. Dwie osoby zginęły na miejscu

  Dwie osoby zginęły a dwie zostały ranne w wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów na odcinku drogi krajowej nr 5 Bydgoszcz-Poznań w poniedziałek po południu. Przez pięć godzin ruch w obu kierunkach był zablokowany.
 • Meksyk: Czołowe zderzenie autokarów, 19 ofiar

  Co najmniej 19 osób zginęło w czołowym zderzeniu dwu autokarów w stanie Chiapas na południu kraju - poinformowała meksykańska policja federalna.
 • Koala przeżył czołowe zderzenie z samochodem

  Koala przeżył czołowe zderzenie z samochodem

  Wiele szczęścia miał australijski miś koala, który wyszedł cało z czołowego zderzenia z samochodem. O perypetiach tego sympatycznego zwierzaka informuje Australian Broadcasting Corporation.
 • Czołowe zderzenie tira z autobusem z licealistami

  Pięć osób zostało rannych w wyniku wypadku autobusu wycieczkowego, do którego doszło w środę wieczorem w Bąkowie (Opolskie). Autokar wiozący licealistów z Poznania czołowo zderzył się z ciężarówką - powiedział podkom. Andrzej Białek z policji w Kluczborku.
 • Czołowe zderzenie z Sinner

  Czołowe zderzenie z Sinner

  Heavymetalowa grupa Mata Sinnera, basisty niemieckiego Primal Fear, szykuje się do nagrania nowego albumu "Crash & Burn".

Filmy - Czołowe zderzenie (1)

 • Chwila nieuwagi na drodze i samochód do kasacji

  Młody kierowca uderzył w samochód stojący w korku. Po odbiciu się od niego, wylądował na przeciwległym pasie i zderzył się czołowo z kolejnym samochodem. Jak dokładnie wyglądał przebieg zdarzeń ustalą policjanci. Towarzyszyć im będą operatorzy programu STOP Drogówka.