czołowe zderzenie

Artykuły - Czołowe zderzenie (8)

Filmy - Czołowe zderzenie (4)

 • Nierozważny kierowca. Milimetry dzieliły do zderzenia czołowego

  Australijski kierowca jadący drogą przebiegającą nieopodal Melbourne o mały włos wziął udział w czołowym zderzeniu. Jadący z naprzeciwka samochód wyprzedzał inny pojazd i zjechał z przeciwnego pasa ruchu w ostatniej chwili. Sytuacja została zarejestrowana przez kamerę samochodową. (STORYFUL/x-news)
 • Szczęście w nieszczęściu. Czołowe zderzenie z zaskakującym finałem

  Mnóstwo szczęścia miały osoby jadące samochodem po australijskiej drodze. Kierowca podjął decyzję o wyprzedzaniu w niewłaściwym momencie i wyjechał wprost na "czołówkę" z busem. Próbował jeszcze uciec do rowu, ale nie zdążył i doszło do zderzenia. Na szczęście pojazdy nie było do siebie ustawione w pełni równolegle i impet uderzenia nie przeniósł się w całości na jadące osoby, dzięki czemu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. (STORYFUL/x-news)
 • Wypadek na krajowej "8". O włos od tragedii

  Droga krajowa nr 8, okolice Ostrowi Mazowieckiej. Kierowca toyoty na litewskich numerach rejestracyjnych, chcąc wykonać manewr wyprzedzania, zaczepił opla znajdującego się na przeciwległym pasie ruchu. Opel stracił koło i zaczął zjeżdżać na pas, którym poruszał się autor tego nagrania... Chociaż po przyjeździe policji kierowca z Litwy próbował wymigać się od odpowiedzialności, nagranie dowiodło, że to on był winny spowodowania zdarzenia, które mogło mieć tragiczne skutki. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że kamerka w samochodzie się przydaje?
 • Czołowe zderzenie pociągów w Warszawie

  Dwie osoby zostały ranne w czołowym zderzeniu dwóch pociągów w Warszawie. Do zdarzenia doszło na peronie stacji Warszawa-Praga. Na razie nie wiadomo, dlaczego pociągi znalazły się na tym samym torze (TVN24/x-news).