części ciała

Artykuły - Części ciała (4)

 • Porozmawiaj o tym z dzieckiem, zanim samo zacznie szukać informacji...

  Porozmawiaj o tym z dzieckiem, zanim samo zacznie szukać informacji...

  Nie chodzi o tę jedną rozmowę, kiedy dziecko wchodzi w wiek dojrzewania. Sprawy płci i seksu warto zacząć wyjaśniać już wtedy, gdy maluch ma 2-3 lata i pyta o wszystko, co go ciekawi. Wraz ze szczerymi odpowiedziami otrzyma od nas sygnał, że nie ma tematów tabu.
 • Co ubezpieczają gwiazdy?

  Co ubezpieczają gwiazdy?

  W Hollywood coraz bardziej modne staje się ubezpieczanie od nieszczęśliwych wypadków rozmaitych części ciała. Największe osobistości show biznesu decydują się na ubezpieczenie zębów, pup, rąk, nóg i innych członków.
 • Niewiarygodny pępek Madonny

  Niewiarygodny pępek Madonny

  Nietypowy plebiscyt ogłosił popularny muzyczny magazyn "Spin". Gazeta ogłosiła na swoich łamach sondaż na temat "najbardziej niewiarygodnych części ciała rockowych gwiazd". Zwycięzcą tego konkursu okazał się pępek Madonny, który wokalistka z chęcią pokazywała podczas publicznych występów, szczególnie na początku kariery.
 • Britney Spears: Najpiękniejszy pępek świata

  Pępek Britney Spears został uznany przez czytelników amerykańskiego magazynu "J-14" za najpiękniejszy na świecie! Jednocześnie uznano go za najbardziej pobudzający ze wszystkich części ciała popularnej amerykańskiej wokalistki. Przy okazji logo, jakim posługuje się Britney, choćby na plakatach reklamujących jej występy, zostało uznane za najlepszy wzór nadający się na tatuaż.

Filmy - Części ciała (2)

 • Jak narysować usta? Poradnik krok po kroku

  Rysowanie nie musi być trudne! Wielu z nas poddaje się po pierwszych próbach, myśląc, że nie ma szans na tworzenie prostych, ale efektownych rysunków. Nic bardziej mylnego. Zobaczcie nasz poradnik - w kilka chwil pokażemy wam, jak narysować usta - to dziecinnie proste!
 • Rysowanie nosa - jak to zrobić?

  Rysowanie nie musi być trudne! Wielu z nas poddaje się po pierwszych próbach, myśląc, że nie ma szans na tworzenie prostych, ale efektownych rysunków. Nic bardziej mylnego. Zobaczcie nasz poradnik - w kilka chwil pokażemy wam, jak narysować nos - to dziecinnie proste!