czesanie

Artykuły - Czesanie (1)

 • Joanna Krupa: Czesz, dżefczyny!

  Joanna Krupa: Czesz, dżefczyny!

  Joanna Krupa - piękna modelka, prowadząca show "Top Model. Zostań modelką" - stała się prawdziwą ulubienicą internautów. Swoją popularność zawdzięcza jednak nie karierze w świecie mody, ale polsko-amerykańskiej wymowie.

Filmy - Czesanie (6)

 • Szynszyla uwielbia czesanie. Mina to potwierdza

  Uwielbia czesanie. Jej mina zdaje się to potwierdzać.
 • Te koty czekają w kolejce do… czesania

  Koty Sammi są nadzwyczaj dobrze wychowane. Wszystkie miały ochotę na głaskanie i czesanie, lecz ich właścicielka nie była w stanie dogodzić wszystkim jednocześnie. Nakazała im, aby... ustawiły się w kolejce. Grzeczne koty cierpliwie czekały na swoją kolej. (STORYFUL/x-news)
 • Gadżety do usuwania sierści i wyczesywania futrzaków

  Anna Nowak-Ibisz zaprezentowała w "Dzień Dobry TVN" gadżety do usuwania sierści i wyczesywania futrzaków. Jaką szczotkę wybrać do czesania czworonoga? (Dzień Dobry TVN/ x-news)
 • Jak zaplatać warkocz dobierany?

  Zaplatanie warkocza samo w sobie może być trudne dla niektórych z nas. Jeszcze trudniejsze wydaje się zrobienie warkocza dobieranego, który znakomicie sprawdza się dla każdej kobiety. Nadaje bowiem lekkiego, dziewczęcego uroku, lekko wydłuża i wysmukla twarz. Z naszego poradnika dowiecie się, jak zaplatać warkocz dobierany - zrobicie go w parę chwil!