Czerwony dywan

Artykuły - Czerwony dywan (5)

 • Mariah Carey z ręką na temblaku na czerwonym dywanie

  Mariah Carey z ręką na temblaku na czerwonym dywanie

  Amerykańska piosenkarka Mariah Carey wciąż dochodzi do siebie po kontuzji ramienia, jakiej doznała w lipcu. Gwiazda zaskoczyła fotoreporterów, pojawiając się na premierze nowego filmu ze swym udziałem z ręką na... skórzanym temblaku ozdobionym ćwiekami.
 • Poproszę kopertę, czyli oscarowa noc

  Poproszę kopertę, czyli oscarowa noc

  Stało się już zwyczajem rozpoczynanie tekstów o Oscarach od mocnych, moralizujących i pełnych potępienia opinii dla tego całego związanego z ceremonią szumu. A przecież to jedynie robienie obszernej reklamy przemysłowi kinowemu.
 • Miliony na czerwonym dywanie

  Miliony na czerwonym dywanie

  Czerwony dywan festiwalu w Cannes stał się prawdziwym biznesem dla wielkich domów mody i jubilerów, którzy często za wielkie pieniądze "wykupują" ciało znanych aktorek i modelek, żeby następnie skorzystać z reklamy w mediach na całym świecie.
 • Z sali porodowej na czerwony dywan

  Z sali porodowej na czerwony dywan

  W zaledwie osiem dni po wydaniu na świat córki Molly, Amanda Peet pojawiła się na czerwonym dywanie z okazji premiery jej nowej komedii "Please Give".
 • Czerwony dywan inaczej

  Czerwony dywan inaczej

  Na czerwony dywan liczyć raczej nie mogą, ale i tak ściągają tłumnie do Wrocławia.

Filmy - Czerwony dywan (11)

 • Z wizytą na... czerwonym dywanie

  Do czego służy ścianka? Po co gwiazdom czerwony dywan? O co zabiegają fotoreporterzy? Które gwiazdy są "ściankowe", a które nie? Zobaczcie nowy odcinek programu "Z Wizytą".
 • Oscary 2014: Gwiazdy na czerwonym dywanie

  Fotoreporterów szczególnie zachwyciły kreacje Sandy Bullock, Charlize Theron, Julie Roberts i Penelope Cruz.
 • Oscary 2014: Matthew McConaughey z olśniewającą żoną

  Matthew McConaughey, który na tegorocznej Oscarowej gali odebrał Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego, zjawił się na ceremonii w towarzystwie swojej żony, modelki Camili Alves. Na czerwonym dywanie można też było wypatrzeć Lady Gagę i Bono z małżonką.
 • Grammy 2014: Gwiazdy na czrwonym dywanie

  56. ceremonię wręczenia nagród muzycznych Grammy uświetniły największe tuzy show biznesu. W niedzielne popołudnie, 26 stycznia, wszystkie drogi dojazdowe do hali widowiskowej Staples Center w Los Angeles były zablokowane przez eleganckie czarne sedany i SUV-y. Na czerwonym dywanie można było dojrzeć m.in. Madonnę, Robina Thicke z żoną, aktorką Paulą Patton, Jamiego Foxxa, Neila Patricka Harrisa oraz artystów tworzących 2 najgorętsze duety minionego roku: francuski Daft Punk i amerykański Macklemore & Ryan Lewis.