czerwona szminka

Artykuły - Czerwona szminka (3)

 • Turkish Airlines wycofały się z zakazu czerwonej szminki

  Turkish Airlines wycofały się z zakazu czerwonej szminki

  Linie Turkish Airlines wycofały się z nagłośnionego przez media regulaminu zakazującego stewardesom makijażu z użyciem czerwonej szminki i lakieru do paznokci. Władze linii zapewniły we wtorek, że przepis był pomysłem nadgorliwych menedżerów niższego szczebla.
 • Pierwsza szminka w płynie – APOCALIPS

  Pierwsza szminka w płynie – APOCALIPS

  Apocalips to z pewnością nie koniec świata, ale najnowsza propozycja szminek od Rimmel London.
 • Bellucci - z wiekiem pięknieje

  Bellucci - z wiekiem pięknieje

  "Im jestem starsza - tym jestem piękniejsza" - twierdzi Monica Bellucci, aktorka wielokrotnie wymieniania wśród najseksowniejszych kobiet kina. Jej porada - żeby zwrócić na siebie męską uwagę? Niezawodna czerwona szminka.

Filmy - Czerwona szminka (2)

 • Jak dobrać idealną szminkę?

  Czerwona szminka jest ponadczasowym, klasycznym kosmetykiem. Potrafi dodać kobiecie uroku i seksapilu, ale źle dobrana może sprawić, że będzie wyglądała po prostu źle. Kto, i jak może nosić czerwoną szminkę? Można wyodrębnić trzy rodzaje karnacji: jasną, średnią oraz ciemną. Osoby o cerze jasnej powinny wybierać czerwone szminki, które mają niebieskie podtony. Niebieski kolor wychłodzi szminkę i nie tylko sprawi, że zęby będą wydawały się bielsze, lecz również wszelkie zaróżowienia na twarzy zostaną zniwelowane. Jak tłumaczy Ewa Wrzesińska, kobiety, które charakteryzują się średnią karnacją również będą dobrze wyglądały w szminkach z podtonami niebieskimi, jednak powinny one być dodatkowo rozświetlone różowymi lub złotymi odcieniami. Na czerwone pomadki o pomarańczowym odcieniu mogą sobie pozwolić głównie osoby o cerze ciemnej. Dobrym wyborem są również odcienie różowe, które w idealny sposób będą w stanie podkreślić ich urodę.
 • Anna Popek: Seksowna kobieta musi mieć czerwone usta

  Jakie są atrybuty atrakcyjnej kobiety? Na to pytanie odpowiada prezenterka, Anna Popek.