Czaty

Artykuły - Czaty (35)

 • W poszukiwaniu polskiego Graala

  W poszukiwaniu polskiego Graala

  ​W jednej ze scen hollywoodzkiej produkcji "The Monuments Men" najcenniejsze spośród poszukiwanych przez Polskę dzieł sztuki - "Portret młodzieńca" Rafaela Santi - płonie. - My w tę scenę nie wierzymy. Jesteśmy dziwnie pewni, że ten obraz nigdy nie został zniszczony. Był za drogi, by ktoś mógł sobie pozwolić na taki luksus jak jego spalenie - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Podsekretarz Stanu prof. dr hab. Małgorzata Omilanowska z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
 • Czat z Janem Nowickim!

  Czat z Janem Nowickim!

  Na kobietach zna się jak mało kto. Jan Nowicki, w swej książce "Mężczyzna i One", opowiada głównie o relacjach damsko-męskich. W piątek, 26 października, od godziny 15:00 aktor będzie gościem specjalnego CZATa na żywo. Zapraszamy Was na to wyjątkowe spotkanie.
 • Zapisa czata z doradcą podatkowym Arturem M. Brzezińskim

  Zapisa czata z doradcą podatkowym Arturem M. Brzezińskim

  Poniżej zapis wybranych kwestii z dzisiejszego czata z doradcą podatkowym Arturem M. Brzezińskim. Czat zorganizowały wspólnie serwisy Biznes i CZATeria.
 • Spotkanie inwestorskie - czat z SII.

  Zarząd Emitenta podaje do publicznej wiadomości, iż w dniu 11 sierpnia 2011 roku Marek Bylina Prokurent, Dyrektor Zarządzający Serenity SA będzie gościem czata inwestorskiego, organizowanego w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych. W trakcie spotkania możliwe będzie uzyskanie odpowiedzi i wyjaśnień, związanych z zakupem pakietu akcji Serenity SA przez TFI Allianz Polska S.A. Czat odbędzie się w czwartek 11 sierpnia o godzinie 12 na stronie
 • Tytuł: Spotkanie inwestorskie - dzisiejszy czat z SII.

  Zarząd Emitenta podaje do publicznej wiadomości, iż w dniu 13 czerwca 2011 roku Prezes Zarządu Balticon SA będzie gościem czata inwestorskiego, organizowanego w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych. W trakcie spotkania możliwe będzie uzyskanie odpowiedzi i wyjaśnień, związanych z aktualnym standingiem spółki, realizacją prognoz finansowych oraz celów emisyjnych. Ponadto inwestorzy będą mogli poznać więcej szczegółów, związanych z ostatnimi umowami, jak r
 • Czat:Czy na walutach da się zarobić?

  Czat:Czy na walutach da się zarobić?

  Jak zabezpieczać się przed niekorzystnymi zmianami kursowymi? Zapraszamy na CZAT w INTERIA.PL z Maciejem Ostrowskim, doradcą GO4X.
 • CZAT: PIT bez tajemnic cz. II

  CZAT: PIT bez tajemnic cz. II

  Złóż zeznanie roczne PIT z INTERIA.PL. Dzisiaj, o godzinie 13 zapraszamy na CZAT z konsultantami podatkowymi Małopolskiego Instytutu Studiów Podatkowych. Jarosław Włoch i Marcin Parulski odpowiedzą na Wasze pytania dotyczące składania zeznań rocznych.
 • CZAT: Które waluty dadzą zarobić w 2010 r.?

  CZAT: Które waluty dadzą zarobić w 2010 r.?

  W co warto inwestować na rynku walutowym i surowcowym w 2010 roku? Już dzisiaj o godzinie 14 zapraszamy na CZAT z analitykiem finansowym Markiem Wołosem z TMS Brokers SA, który odpowie na Wasze pytania o inwestycje w nadchodzącym roku.
 • Handel w sieci pod lupą fiskusa - wejdź na CZAT!

  Handel w sieci pod lupą fiskusa - wejdź na CZAT!

  Czy sprzedając stary rower na aukcji internetowej musisz zgłosić się do urzędu skarbowego i zapłacić podatek? Na kim spoczywa obowiązek zapłaty? Na kupującym czy sprzedającym? Kiedy kończy się zwykła sprzedaż i zaczyna działalność gospodarcza? W najbliższy czwartek o godz. 14 gościem portalu INTERIA.PL będzie Szymon Wilga - konsultant podatkowy ECDDP. Podczas czatu nasz ekspert odpowie na pytania związane z podatkowymi konsekwencjami handlu w sieci. Wejdź na Czat!
 • Czat z ekspertem

  Czat z ekspertem

  Co nas czeka na rynku nieruchomości? Kupować teraz, czy warto jeszcze poczekać? Porozmawiaj z ekspertem - Radosławem Machnikiem - analitykiem rynku nieruchomości. Zapraszamy na czat we wtorek 9 grudnia o godzinie 12. Dołącz do rozmowy