Nowe Technologie - czat

Artykuły - Czat (23)

 • Tinder chce uruchomić czat w formie wideo

  Tinder chce uruchomić czat w formie wideo

  Popularna aplikacja randkowa chce walczyć z fałszywymi kontami. W tym celu już niebawem użytkownicy będą mogli się zweryfikować nawzajem przy pomocy czatu wideo.
 • "Wirtualna Lolita" poluje na pedofilów

  "Wirtualna Lolita" poluje na pedofilów

  ​Pedofile stanowią poważne zagrożenie w internecie, dlatego naukowcy stworzyli inteligentnego chatbota (program komputerowy potrafiący prowadzić konwersację), którego zadaniem jest tropienie tego typu osób.
 • O zagrożeniach w internecie - czat z policjantami

  Seksting, cyberstalking, grooming, cyberbulling, kradzież tożsamości - to tylko niektóre z zagrożeń pojawiających się w sieci. Jak uchronić się przed tego typu niebezpieczeństwami? Zapraszamy do rozmowy na czacie z policyjnymi ekspertami. Kiedy? 20 marca od godziny 17.00.
 • Jak zrobić własną stronę internetową - CZAT z PC Format

  W poniedziałek o godz. 15:00 odbędzie się CZAT z redaktorami PC Formatu na temat "Samodzielne tworzenie serwisów WWW. Jak na gotowych szablonach, bez programowania, zrobić stronę internetową, założyć galerię czy blog oraz forum"
 • Polscy zwycięzcy z Seulu w INTERIA.PL

  Polscy zwycięzcy z Seulu w INTERIA.PL

  Gośćmi Czateria będą zwycięzcy tegorocznego Microsoft Image Cup w kategorii najlepszy film krótkometrażowy. Masz szansę z nimi porozmawiać!
 • Trzy tygodnie więzienia za udział w czacie

  Trzy tygodnie więzienia za udział w czacie

  Internetowy czat i karta sim stały się powodem odmowy wydania wizy i aresztowania.
 • Zabawa czy grzech

  Zabawa czy grzech

  Od zarania dziejów człowiek był zwierzęciem stadnym. To, a także konieczność podtrzymania gatunku, powodowało, że jednym z ważniejszych celów stało się dla niego znalezienie partnera. Przez wieki rolę "myśliwego" pełnili mężczyźni. Najpierw zdobywali partnerki drogą podbojów, później zaś w nieco bardziej cywilizowany sposób, poznając je na potańcówkach czy uroczystościach, dziś zwanych imprezami. "Podryw" w taki sposób kończył się jednak powodzeniem tylko w przypadku jednostek najsilniejszych i najbardziej sprytnych, a w przypadku "związków z rozsądku" - najbogatszych. Osobnikom słabszym, mniej sprytnym czy biednym dostawały się "ochłapy". Wszystko zmieniło się w momencie, gdy rozpowszechnił się internet.
 • Czat to biznes

  Czatują już nie tylko nastolatki - technologia komunikacji w czasie rzeczywistym jest z powodzeniem wykorzystywana w e-biznesie. Przykładem firmy, która z sukcesem używa systemu instant messaging jest Lands' End - spółka odzieżowa, sprzedająca swoje produkty za pośrednictwem Internetu.