Motoryzacja - czat

Artykuły - Czat (4)

 • Panda czat...

  Panda czat...

  W środę 10 września w ramach "Dni Otwartych Fiata" odbyła się internetowa prezentacja nowego Fiata Pandy, połączona z czatem, na którym można było dowiedzieć się wszystkiego na temat tego niewielkiego pojazdu produkowanego w zakładach Fiat Auto Poland w Tychach. TUTAJ relacja z przebiegu czata.
 • Alfa-czat...

  Alfa-czat...

  W czwartek odbył się czat i internetowa prezentacja nowości Alfa Romeo pokazywanych na Poznań Motor Show . Są to modele GT Coupe i 147 GTA.
 • Hołowczyc w INTERIA.PL

  Hołowczyc w INTERIA.PL

  Kilka dni temu kibiców zelektryzowała informacja, że w przyszłym roku Krzysztof Hołowczyc startować będzie peugeotem 206 WRC. Informację tę będzie można zweryfikować już dzisiaj tj. 14 sierpnia o godz. 13. Wtedy to bowiem rozpocznie się w INTERIA.PL czat z "Hołkiem".
 • Czat z Januszem Kuligiem

  Czat z Januszem Kuligiem

  Przed jego rodzinnym domem przebiega trasa rajdów krakowskich, co zapewne wpłynęło na jego życiowe losy. W 1991 roku wystartował w pierwszym rajdzie, a w obecnym sezonie zmierza do drugiego już w swojej karierze tytułu Mistrza Polski. Dzisiaj gościem na naszym Czacie był Janusz Kulig. Specjalnie dla INTERIA.PL odpowiadał na Wasze pytania podczas pogawędki na żywo. Relacja na http://czateria.interia.pl/id/gosc/kulig/index