Fakty - czat

Artykuły - Czat (14)

 • Sprawdzian szóstoklasisty: Czat z pedagogiem

  Sprawdzian szóstoklasisty: Czat z pedagogiem

  Jak umiejętnie rozmawiać z szóstoklasistą, by minimalizować stres przed egzaminem? Co robić, gdy dziecko nie chce się uczyć? W jaki sposób rozmawiać o porażkach i sukcesach pociech? Jeśli potrzebujesz porady, zachęcamy do zadawania pytań. Naszym ekspertem jest dzisiaj pedagog Halina Bieroń. Dyżury specjalistów oraz czaty z ekspertami są elementem akcji "Szósta klasa na szóstkę", organizowanej przez INTERIA.PL, RMF i TVP Info.
 • Chrońmy dzieci przed pedofilami w sieci

  Chrońmy dzieci przed pedofilami w sieci

  Okres wakacji sprzyja większej aktywności pedofilów w sieci - ostrzegają eksperci. W tym czasie dzieci chętniej korzystają z różnego rodzaju portali społecznościowych czy czatów.
 • Czat z Anną Dymną

  Czat z Anną Dymną

  Anna Dymna - legenda polskiej sceny, działaczka charytatywna odpowiadała na pytania użytkowników portalu INTERIA.PL.
 • Czat z aktorem Jackiem Poniedziałkiem

  Czat z aktorem Jackiem Poniedziałkiem

  Dawniej aktor Teatru Starego w Krakowie, gdzie grał m.in. Pedra Velsqueza w "Rękopisie znalezionym w Saragossie". Obecnie w warszawskim Nowym Teatrze. Wystąpił m. in. w "Boisku bezdomnych", "Trzecim", "Rewersie" i licznych serialach. Na festiwalu "Boska Komedia" można go zobaczyć w "(A)pollonii" Krzysztofa Warlikowskiego.
 • Czat z aktorem Adamem Woronowiczem

  Czat z aktorem Adamem Woronowiczem

  Adam Woronowicz występuje w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Zagrał rolę księdza Jerzego Popiełuszki w filmie "Popiełuszko. Wolność jest w nas".
 • Czat z aktorką i reżyserką Barbarą Wysocką

  Czat z aktorką i reżyserką Barbarą Wysocką

  Absolwentka Wydziału Aktorskiego i Wydziału Reżyserii Dramatu krakowskiej PWST. Związana ze Starym Teatrem w Krakowie, choć jej inscenizacje można oglądać też w Warszawie czy we Wrocławiu.
 • Czat INTERIA.PL z Grzegorzem Jarzyną, dyrektorem TR Warszawa

  Czat INTERIA.PL z Grzegorzem Jarzyną, dyrektorem TR Warszawa

  Grzegorz Jarzyna, reżyser, dyrektor naczelny i artystyczny TR Warszawa. Na festiwalu Boska Komedia wystawia "T.E.O.R.E.M.A.T" na podstawie filmu Pasoliniego i "Między nami dobrze jest" Doroty Masłowskiej.
 • Relacja z czatu z Januszem Korwin-Mikkem

  Relacja z czatu z Januszem Korwin-Mikkem

  Dzisiejszym gościem czatu portalu INTERIA.PL był Janusz Korwin-Mikke. Był to pierwszy czat z kandydatem w czerwcowych wyborach prezydenckich.
 • Wszystko o wizach do USA

  Jak wygląda procedura ubiegania się o wizę? Jakie pytania są zadawane podczas rozmowy z konsulem i dlaczego trzeba zapłacić za samą rozmowę nawet, jeśli się tej wizy nie dostanie? Na te i inne pytania odpowiadał gość CZATerii, zastępca konsula generalnego USA w Krakowie - Jeffrey Vick.
 • Czat z Rafałem Maćkowiakiem

  Czat z Rafałem Maćkowiakiem

  Rafał Maćkowiak: Witam wszystkich serdecznie. Zapraszam do rozmowy. piotrek100002: Jak współpracowało się Panu z Grzegorzem Jarzyną, który jest reżyserem "Między nami dobrze jest"? Rafał Maćkowiak Generalnie bardzo lubię pracować z Grzegorzem. Darzę go wielkim zaufaniem jako reżysera, artystę, jako dyrektora teatru. Współpraca przy "Między nami dobrze jest" był trudna. Jest to związane jakby z tekstem.