Sport - czat

Artykuły - Czat (32)

 • Trener Wisły Robert Maaskant rozmawia z kibicami, LIVE!

  We wtorek od godziny 18.00 gościem INTERIA.PL będzie trener Wisły Kraków Robert Maaskant. Holenderski szkoleniowiec mistrzów Polski chętnie odpowie na wszystkie pytania kibiców na czacie. Dołącz do rozmowy z trenerem Maaskantem!
 • Robert Maaskant na czacie w INTERIA.PL

  Już we wtorek (13 września) o godzinie 18.00 dla wszystkich kibiców polskiej piłki mamy niespodziankę. Gościem INTERIA.PL będzie trener Wisły Kraków Robert Maaskant, z którym będziecie mogli porozmawiać na czacie!
 • To będzie wasz wywiad z Franzem Smudą!

  Co było największym sukcesem, a co największą porażką Orłów w ostatnich 12 miesiącach? Kiedy doczekamy się solidnej defensywy? Czy na Euro 2012 będziemy mieli dobrą reprezentację? Te i inne pytania będziecie możecie zadać selekcjonerowi reprezentacji Polski. Wasza rozmowa z selekcjonerem już trwa! Zapraszamy do dyskusji!
 • MP w taekwon-do ITF: Nowak i Raczyński najlepsi

  Aleksandra Nowak (CzAT Częstochowa) - zdobywczyni trzech medali i Kamil Raczyński (WST Wrocław), który wywalczył dwa złote medale w konkurencjach indywidualnych, byli najlepszymi sportowcami XXIII mistrzostw Polski w taekwon-do ITF w Olsztynie.
 • Szef BMW Sauber rozczarowany

  Kontrowersyjne przepisy odebrały Robertowi Kubicy punkty podczas GP Singapuru. - To zrujnowało Robertowi szanse na kluczowe punkty w klasyfikacji mistrzostw świata - powiedział na stronie teamu Mario Theissen, dyrektor BMW Motorsport.
 • Los Kubicy w rękach Alonso

  Przyszłość Fernando Alonso w zespole Renault wciąż pozostaje pod znakiem zapytania, mimo że Hiszpan odniósł w niedzielę pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.
 • Kubica: To zła decyzja!

  Kubica: To zła decyzja!

  Robert Kubica po GP Singapuru nie jest najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem. Kierowca BMW Sauber żałuje, że decyzja teamu z samego początku wyśgigu wpłynęła na jego przebieg. W efekcie Polak stracił dobrą, czwartą pozycję i do mety dojechał dopiero jedenasty bez dorobku punktowego.
 • Kubica ukarany i bez punktów

  Kubica ukarany i bez punktów

  Hiszpan Fernando Alonso z teamu Renault odniósł 20. zwycięstwo w karierze, wygrywając w niedzielę nocny wyścig o Grand Prix Singapuru, 15. z 18 eliminacji mistrzostw świata Formuły 1. Robert Kubica z BMW-Sauber zajął 11. miejsce. ZOBACZ ZAPIS RELACJI NA ŻYWO
 • Kubica w czołówce treningu

  W drugim piątkowym treningu przed Grand Prix Singapuru najlepszy był Fernando Alonso. Robert Kubica uzyskał szósty czas.
 • Kubica: Wiara nie kosztuje

  Kubica: Wiara nie kosztuje

  - W odrobienie 14 punktów, jakie tracę do lidera klasyfikacji mistrzostw świata, wierzyć można, bo to nic nie kosztuje - powiedział po treningu na torze w Singapurze Robert Kubica z BMW Sauber. Emocje Formuły 1 na żywo!