Nowe Technologie - czas pracy

Artykuły - Czas pracy (19)

 • Toshiba Portégé R700 - smukło i biznesowo

  Toshiba Portégé R700 - smukło i biznesowo

  Biznesowa seria Toshiba Portégé R700 jest już dostępna w polskich sklepach. Dostępne są u nas wszystkie modele serii R700: 12D, 12K, 12M, 14K, 14M, 14N, 15P i 190.
 • Problem z bateriami w notebookach z Windows 7

  Problem z bateriami w notebookach z Windows 7

  Użytkownicy laptopów z systemami Windows XP lub Windows Vista, którzy dokonali aktualizacji do wersji Windows 7 narzekają na krótszy czas pracy przy zasilaniu bateryjnym.
 • Najlepszego notebooka nie ma

  Najlepszego notebooka nie ma

  Wchodząc do pierwszego z brzegu sklepu ze sprzętem komputerowym, można poczuć się jak na przesłuchaniu komisji śledczej. Ze wszystkich stron świecą na nas kokieteryjnie ekrany, co najmniej kilkunastu modeli notebooków różnych firm. Jaki jednak jest faktycznie najlepszy model dla młodego człowieka, który zaczyna biznes?
 • Płaski komputer Fujitsu LIFEBOOK P8110

  Płaski komputer Fujitsu LIFEBOOK P8110

  Fujitsu poinformowało o wprowadzeniu do sprzedaży komputera LIFEBOOK P8110. Urządzenie ma płaską obudowę, a jednocześnie zapewnia długi czas pracy akumulatora (przekraczający siedem godzin).
 • Nowy notebook z wydajną baterią od Acera

  Nowy notebook z wydajną baterią od Acera

  Firma Acer zaprezentowała nową serię notebooków TravelMate 8000 Timeline. Urządzenie ma się wyróżniać na rynku zwiększoną produktywnością, jaką ma zapewnić ponad 8-godzinny czas pracy na baterii.
 • Eee PC 1101HA - muszelkowy netbook

  Eee PC 1101HA - muszelkowy netbook

  Kolejna ofensywa ze strony Asusa i Eee PC - tym razem padło na netbooka Eee PC 1101HA, który został ochrzczony jako Seashell. W sam raz na koniec lata.
 • Asus UX50 - po pierwsze mobilność

  Asus UX50 - po pierwsze mobilność

  Cienkie, lekkie i ergonomiczne - takie mają być nowe notebooki korzystające z platformy ULV firmy Intel. Czy notebook UX50 Asusa spełnia te wymogi, i jak sprawuje się w praktyce?
 • ULV - nowe podejście do notebooków

  ULV - nowe podejście do notebooków

  Nowe, smukłe laptopy napędzane najnowszymi procesorami Intel o niskim napięciu zasilania (Ultra-Low Voltage, ULV) mają niewiele ważyć i zapewnić wysoką wydajność podczas odtwarzania muzyki, wideo i zdjęć i wydłużyć czas pracy na bateriach.
 • VAIO na platformie Intel Centrino 2

  VAIO na platformie Intel Centrino 2

  Szybsze, lepsze i co najważniejsze - na najnowszej platformie Intel Centrino 2. Sony zaprezentowano nowe modele rodziny notebooków VAIO.
 • Aristo z Intel Centrino 2 w Polsce

  Aristo z Intel Centrino 2 w Polsce

  Comes, producent notebooków Aristo, jako pierwsza firma w Polsce (jak podaje producent) wprowadza na rynek model z najnowszą platformą Intel Centrino 2.