Czas honoru

Artykuły - Czas honoru (264)

 • "Czas honoru" tworzy modę na historię

  "Czas honoru" tworzy modę na historię

  Jarosław Sokół, autor trylogii i scenarzysta serialu "Czas honoru" zdradza, że często jest zaskoczony tym, co widzi na ekranie, a czego on sam nie napisał. Rozumie jednak, że telewizja rządzi się swoimi prawami, a scenarzysta na pewnym etapie nie ma już za dużo do powiedzenia.

Filmy - Czas honoru (41)

 • "Czas honoru": Będzie film?

  Siódma seria „Czasu honoru”, która opowie o powstaniu warszawskim, będzie ostatnią częścią popularnego serialu. W mediach regularnie powraca plotka, że twórcy przymierzają się do wersji kinowej serialu. Maciej Zakościelny, odtwórca roli Bronka Woyciechowskiego, potwierdza, że ekipa dyskutuje o ewentualnej ekranizacji, ale prace nad nią zaczną się najwcześniej w przyszłym roku.
 • Maciej Musiał o pracy na planie "Czasu honoru"

  Maciej Musiał zagrał w nowym sezonie „Czasu honoru” zatytułowanym „Powstanie”. Aktor pierwsze sceny nakręcił kilka godzin po napisaniu pierwszego egzaminu maturalnego. Dla młodego aktora było to bardzo emocjonalne doświadczenie: na planie oprócz scen akcji, wybuchów i pościgów pojawiło się również wiele wzruszających momentów.
 • Sadowski: Honor - czy to się opłaca?

  INTERIA.TV odwiedziła aktorów na planie "Czasu Honoru". Ostatnią, piątą serię serialu zobaczymy już jesienią. Co czeka Brodowicza - bohatera, granego przez Przemysława Sadowskiego i co aktor myśli o powojennych oraz współczesnych czasach?
 • Piotr Adamczyk bez munduru

  Zajrzy mu śmierć w oczy, niejedna lufa do skroni zostanie mu przystawiona - tak o losach swojego bohatera, obersturmführera Larsa Rainera, opowiada Piotr Adamczyk.