czarny charakter

Artykuły - Czarny charakter (93)

 • Karen Gillan marzy o roli w Bondzie

  Karen Gillan marzy o roli w Bondzie

  26-letnia Karen Gillan, którą można aktualnie oglądać w najnowszej produkcji Marvela "Strażnicy Galaktyki" i w serialu "Doktor Who", ujawniła, że chciałaby zagrać czarny charakter w jednym z filmów o Bondzie.
 • Magdalena Cielecka: Czarne charaktery są sexy

  Magdalena Cielecka: Czarne charaktery są sexy

  Już w piątek na ekranach kin zadebiutuje najnowsza produkcji Disneya - "Czarownica" w reżyserii Roberta Stromberga z Angeliną Jolie w roli tytułowej.
 • Kate Winslet czarnym charakterem

  Kate Winslet czarnym charakterem

  Dla Kate Winslet był to rok wielkich zmian. Angielska aktorka, która niedawno wyszła ponownie za mąż, urodziła swoje trzecie dziecko, została uhonorowana gwiazdą na Hollywood Walk of Fame i wcieliła się w pierwszą w swojej karierze rolę czarnego charakteru w mającym swoją premierę w Polsce 4 kwietnia filmie akcji "Niezgodna".
 • Dominic Cooper: Kolejny Bond?

  Dominic Cooper: Kolejny Bond?

  Dominic Cooper to brytyjski aktor znany z filmów "Mamma Mia!" i "Księżna", ale także z roli Iana Fleminga - twórcy postaci Bonda. Gwiazdor zagrał właśnie czarny charakter w ekranizacji kultowej gry komputerowej "Need for Speed".
 • "Niesamowity Spider-Man 2": Przerażający Electro [zwiastun]

  "Niesamowity Spider-Man 2": Przerażający Electro [zwiastun]

  W internecie pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Niesamowity Spider-Man 2", w którym - obok Andrew Garfielda (Peter Parker) i Emmy Stone (Gwen Stacy) - zobaczyć możemy nowy czarny charakter serii - Electro w kreacji Jamiego Foxxa (laureat Oscara za film "Ray")..
 • Kumorek chce być... zołzą

  Kumorek chce być... zołzą

  Uważa, że marzenia są po to, by uskrzydlać człowieka. Ona też sobie marzy. Na przykład o zagraniu czarnego charakteru...
 • "Kick-Ass 2": Jeszcze czarniejszy czarny charakter

  "Kick-Ass 2": Jeszcze czarniejszy czarny charakter

  Premiera filmu "Kick-Ass 2" jest już za nami - chociaż trzy lata temu wielu zapewne wątpiło w to, że przesiąknięta przemocą i nasycona soczystymi przekleństwami ekranizacja komiksu Marka Millara i Johna Romity Jr. doczeka się kontynuacji.
 • Mel Gibson w "Niezniszczalnych 3"

  Mel Gibson w "Niezniszczalnych 3"

  Sylvester Stallone potwierdził na Twitterze, że Mel Gibson zagra czarny charakter w trzeciej części filmu "Niezniszczalni". Amerykański aktor dał to do zrozumienia słowami: "Mad Max vs. Barney Ross".
 • Stephen Dorff : Przyjaciel czy wróg?

  Stephen Dorff : Przyjaciel czy wróg?

  Najlepszy czarny charakter 1999 roku, kumpel Britney Spears, fan elektronicznych papierosów. Hollywoodzki przystojniak Stephen Dorff powraca na ekrany kin w filmie "Mój przyjaciel wróg" - nowym obrazie nagrodzonego Oscarem producenta "Jak zostać królem".
 • Mel Gibson w "Niezniszczalnych 3"?

  Mel Gibson w "Niezniszczalnych 3"?

  Mel Gibson ma zagrać czarny charakter, który zmierzy się z najbardziej zabójczą ekipą najemników na świecie w kolejnej części "Niezniszczalnych".

Filmy - Czarny charakter (2)

 • Agnieszka Grochowska: Marzę, by zagrać jeszcze raz rolę podobną do tej, którą zagrałam w „Obcym ciele”

  W najnowszym filmie Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało” Agnieszka Grochowska wcieliła się w postać cynicznej i bezwzględnej szefowej korporacji. Aktorka przyznaje, że Kris to jedna z najbardziej antypatycznych postaci w polskiej kinematografii. Wcielenie się w nią było jednak miłą odmianą w aktorskim życiu gwiazdy. Gwiazda ma nadzieję, że w najbliższym czasie będzie mogła ponownie zagrać podobną postać.
 • Katarzyna Zielińska dołączyła do ekipy serialu „Przyjaciółki”

  Postać Alicji grana przez Katarzynę Zielińską sporo namiesza w gronie tytułowych „Przyjaciółek”. Ambitna, pewna siebie i bezwzględna bizneswoman za wszelką cenę będzie chciała udowodnić, że jest lepsza niż Zuza (Anita Sokołowska) i przejąć jej stanowisko w banku. Los jej sprzyja, bo konkurentka wkrótce odejdzie na urlop macierzyński. Niemałe zmiany czekają też pozostałe bohaterki. – Alicja to trochę czarny charakter. Jest bardzo ambitna, myśli, że wszystko robi najlepiej, że ma najlepsze pomysły w pracy. I przez to nie jest za bardzo lubiana, szczególnie przez postać, którą gra Anita Sokołowska, bo próbuje jej zabrać wszystko i przejąć jej obowiązki. Jest to kobieta z klasą, lubi podrywać i zdobywać facetów – mówi Katarzyna Zielińska, aktorka.