Czar par

Artykuły - Czar par (8)

 • Maciej Kurzajewski: Widzowie stęsknili się za "Czarem par"

  Maciej Kurzajewski: Widzowie stęsknili się za "Czarem par"

  Po 23 latach przerwy „Czar par” wrócił na antenę Telewizji Polskiej. Zdaniem Macieja Kurzajewskiego program jest robiony z rozmachem i ma bardziej nowoczesny, widowiskowy charakter. Jego zaletą są uczestnicy – pełni pozytywnej energii, budzący sympatię i nastawieni na zaciętą, ale zdrową rywalizację. Dziennikarz nie ma wątpliwości, że dzięki odświeżonej formule teleturniej ponownie okaże się sukcesem TVP.
 • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: Najważniejsze jest wsparcie

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: Najważniejsze jest wsparcie

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są jak ogień i woda. Ona gadatliwa i emocjonalna, on odpowiedzialny i wyciszony. Na tym polega sekret ich szczęśliwego związku. – Stanowimy dla siebie dobrą równowagę – mówi aktorka.
 • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: Jurorowania czar

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: Jurorowania czar

  Zmagania uczestników nowej odsłony programu "Czar par" oceniają m.in. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Słynni małżonkowie przyznają, że bardzo różnią się w ocenach, które wystawiają parom biorącym udział w show.
 • Dla kogo 300 tysięcy złotych? Powraca "Czar par"

  Dla kogo 300 tysięcy złotych? Powraca "Czar par"

  Szczerość i gotowość do pójścia na kompromis - to niektóre z kwestii, które zdaniem Macieja Kurzajewskiego decydują o udanym związku. Tej jesieni jako prowadzący "Czaru par" wgłębi się w filozofię szczęścia 14 par, które dostały się do tego programu.
 • Izabella Krzan pokaże drzemiącą w niej chłopczycę

  Izabella Krzan pokaże drzemiącą w niej chłopczycę

  Jesienią niezmiennie będziemy mogli oglądać ją w roli współprowadzącej "Koło fortuny". Poza tym wesprze Macieja Kurzajewskiego w nowej odsłonie programu "Czar par". Izabella Krzan cieszy się, że w końcu będzie mogła pokazać swoją osobowość.
 • Katarzyna Cichopek w programie "Czar par"

  Katarzyna Cichopek w programie "Czar par"

  Już we wrześniu na antenę TVP powróci "Czar par", legendarny program, który emitowany był na Jedynce w latach 1993-96. Właśnie wyszło na jaw, że w show zobaczymy Katarzynę Cichopek i jej męża Marcina Hakiela.
 • Poznaliśmy nowego prowadzącego "Czar Par"

  Poznaliśmy nowego prowadzącego "Czar Par"

  Kultowy program "Czar par" po 23 latach wraca na antenę TVP. Stacja zdradziła właśnie, kto poprowadzi show w nowej odsłonie. Gospodarzem program został dziennikarz TVP Sport, Maciej Kurzajewski.
 • "Czar par" wraca w TVP Rozrywka

  "Czar par" wraca w TVP Rozrywka

  W TVP Rozrywka wraca kultowy teleturniej "Czar par", który w latach 90. ubiegłego wieku był wielkim przebojem TVP1. Jego gospodarzem był Krzysztof Ibisz. W każdym odcinku pary rywalizowały w nietypowych konkurencjach o cenne nagrody. TVP Rozrywka przypomina program w czwartki i niedziele.

Filmy - Czar par (5)