Cyfrowy Polsat

Artykuły - Cyfrowy Polsat (246)

 • Cyfrowy Polsat przedłuża zapisy w wezwaniu na akcje Netii do 14 maja

  Cyfrowy Polsat przedłuża zapisy w wezwaniu na akcje Netii do 14 maja

  Cyfrowy Polsat przedłuża zapisy w wezwaniu na akcje Netii do 14 maja włącznie - podała spółka w oświadczeniu w poniedziałkowym "Parkiecie". Pierwotnie zapisy miały zakończyć się 5 marca, potem zostały przedłużone do 9 kwietnia.
 • Zysk Cyfrowego Polsatu zgodny z oczekiwaniami

  Zysk EBITDA grupy Cyfrowego Polsatu wyniósł w czwartym kwartale 872,7 mln zł i był zbieżny z konsensusem PAP Biznes. Zysk okazał się o 3,3 proc. niższy niż przed rokiem. Przychody wyniosły 2,579 mld zł i okazały się 0,8 proc. wyższe od konsensusu. Sprzedaż wzrosła o 1,7 proc. rok do roku.
 • Urząd Celno-Skarbowy nakazał Cyfrowemu Polsatowi zapłatę 24,2 mln zł podatku

  Urząd Celno-Skarbowy nakazał Cyfrowemu Polsatowi zapłatę 24,2 mln zł podatku

  Naczelnik Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Krakowie określił wysokość zobowiązania podatkowego Cyfrowego Polsatu z tytułu niepobranego zryczałtowanego podatku dochodowego od osób prawnych w roku 2012 na kwotę 24,2 mln zł plus odsetki od zaległości podatkowych - poinformował Cyfrowy Polsat w komunikacie.
 • Cyfrowy Polsat: Nowy pakiet Premium Max Plus

  Cyfrowy Polsat: Nowy pakiet Premium Max Plus

  Premium Max Plus to nazwa nowego pakietu, który od 14 lutego br. będzie dostępny w ofercie Cyfrowego Polsatu. Będzie to najdroższy pakiet tego operatora i będzie zawierał pełną ofertą telewizyjną. Jednocześnie platforma zrezygnuje z oferowania pakietu Mini HD.
 • Plus i Cyfrowy Polsat wprowadzają nowy Zestaw Internetu Domowego 300

  Plus i Cyfrowy Polsat wprowadzają nowy Zestaw Internetu Domowego 300

  Do oferty sieci Plus i Cyfrowego Polsatu trafi Zestaw Internetu Domowego 300. Nowy Zestaw Internetu Domowego 300 obsługuje technologię LTE-Advanced i pozwala na pobieranie danych z szybkością nawet do 300 Mb/s.
 • Cyfrowy Polsat - aktualizacja dla grupy dekoderów HD 5000

  Cyfrowy Polsat - aktualizacja dla grupy dekoderów HD 5000

  Wąska grupa posiadaczy dekoderów HD 5000 od Cyfrowego Polsatu może cieszyć się z prezentu gwiazdkowego od operatora - na satelicie pojawiła się nowa wersja oprogramowania. Tradycyjnie jeśli nie zostaną wykryte żadne problemy - wkrótce (zapewne po Nowym Roku) trafi ona do wszystkich posiadaczy HD 5000.
 • Epic Drama już wkrótce. Gdzie dostępny?

  Epic Drama już wkrótce. Gdzie dostępny?

  Viasat World oficjalnie poinformował o planowanym uruchomieniu swego najnowszego kanału tematycznego pod nazwą Epic Drama. Nową stację będzie można oglądać od 14 grudnia br. w Cyfrowym Polsacie, a od 1 stycznia 2018 roku także w platformie nc+.
 • Cyfrowy Polsat idzie nie tylko po Netię

  Cyfrowy Polsat idzie nie tylko po Netię

  Cyfrowy Polsat wzywa do sprzedaży 119.349.971 akcji Netii oferując po 5,77 zł za papier - poinformował we wtorek pośredniczący w wezwaniu Trigon DM. Zdaniem analityków Netia ma ponad 1 mln klientów indywidualnych, posiada też ogólnopolską sieć dostępową, docierającą już obecnie do ponad 2,5 mln lokalizacji w całej Polsce, w tym ponad 800 największych biurowców.
 • Zysk Cyfrowego Polsatu blisko konsensusu

  Zysk netto grupy Cyfrowego Polsatu wyniósł w trzecim kwartale 242,9 mln zł, podczas gdy analitycy spodziewali się wyniku na poziomie 246,3 mln zł. Zysk okazał się o 12,7 proc. niższy niż przed rokiem.
 • Zysk Cyfrowego Polsatu zgodny z konsensusem

  Zysk Cyfrowego Polsatu zgodny z konsensusem

  Zysk netto przypisany akcjonariuszom jednostki dominującej grupy Cyfrowego Polsatu wyniósł w II kw. 291,2 mln PLN. Rok wcześniej grupa wypracowała 238 mln PLN zysku netto. Zysk EBITDA wyniósł 963,7 mln PLN i był o 3,1% wyższy niż przed rokiem.

Filmy - Cyfrowy Polsat (1)