Cyfrowy Polsat

Artykuły - Cyfrowy Polsat (452)

 • Grupa Polsat startuje na rynku fotowoltaiki z instalacją ESOLEO

  Grupa Polsat startuje na rynku fotowoltaiki z instalacją ESOLEO

  Grupa Polsat startuje z ofertą fotowoltaiki. Instalacje fotowoltaiczne będą oferowane pod nową marką ESOLEO przez firmę Alledo z Grupy Polsat. Oferta ESOLEO będzie dostępna na terenie całej Polski w ponad 1000 punktach sprzedaży i obsługi klienta Plusa i Cyfrowego Polsatu.
 • Netflix i HBO GO będą droższe? Winny nowy podatek audiowizualny

  Netflix i HBO GO będą droższe? Winny nowy podatek audiowizualny

  Do ustawy o kinematografii dodane zostały przepisy regulujące m.in. wysokość i zasady dokonywania wpłat na rzecz Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej przez podmioty dostarczające audiowizualne usługi medialne na żądanie. Nowy podatek audiowizualny obowiązuje takie platformy jak Netflix, Cyfrowy Polsat, HBO GO i TVN Discovery Polska. Czy to oznacza możliwą podwyżkę cen?
 • Pakiet FilmBox Premium bez dodatkowych opłat w Cyfrowym Polsacie

  Pakiet FilmBox Premium bez dodatkowych opłat w Cyfrowym Polsacie

  Od poniedziałku, 15 czerwca, Cyfrowy Polsat udostępnił bez dodatkowych opłat pięć kanałów z pakietu FilmBox Premium: FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Family, FilmBox Action i FilmBox Arthouse. Kanały są dostępne na dekoderach satelitarnych, na dekoderze EVOBOX IP dedykowanym do usługi telewizji kablowej IPTV oraz mobilnie – w serwisie Cyfrowy Polsat GO (z aktywną opcją ON THE GO). „Otwarte okno” potrwa do 30 czerwca br.
 • Cyfrowy Polsat wydłuża i wzbogaca "otwarte okno”

  Cyfrowy Polsat wydłuża i wzbogaca "otwarte okno”

  W związku z utrzymującym się stanem epidemiologicznym Cyfrowy Polsat po raz kolejny wydłużył i udostępnił jeszcze więcej kanałów w „otwartym oknie”. 33 kanały dostępne będą bez dodatkowych opłat aż do 15 czerwca 2020 r. na dekoderach satelitarnych oraz do odbioru telewizji kablowej w technologii IPTV, a także mobilnie – w serwisie Cyfrowy Polsat GO (z aktywną opcją ON THE GO). Klienci sieci Plus otrzymają bez dodatkowych opłat aż 30 kanałów w serwisie IPLA - w pakiecie IPLA PLUS.
 • Cyfrowy Polsat idzie po miliard złotych

  Cyfrowy Polsat idzie po miliard złotych

  Cyfrowy Polsat - spółka zdecydowała o emisji do 1 mln niezabezpieczonych obligacji serii C o łącznej wartości nominalnej do 1 mld zł. Będą to obligacje zmienne, 7-letnie, z terminem wykupu 12 lutego 2027 roku.
 • Cyfrowy Polsat utworzył program emisji obligacji za 1 mld zł

  Cyfrowy Polsat utworzył program emisji obligacji za 1 mld zł

  Zarząd Cyfrowego Polsatu zdecydował w środę o utworzeniu nowego nieodnawialnego programu emisji obligacji o łącznej wartości nominalnej do 1 mld zł - poinformowała spółka w komunikacie. Intencją spółki jest przeprowadzenie emisji obligacji w pierwszym kwartale 2020 roku, jeśli warunki na rynku będą odpowiednie.
 • Cyfrowy Polsat i Plus podniosą ceny

  Cyfrowy Polsat i Plus podniosą ceny

  Jak poinformował na jesiennej konferencji prasowej Cyfrowego Polsatu, Maciej Stec, wiceprezes zarządu ds. strategii w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu, grupa podjęła decyzję, iż zmieni oferty jeszcze przed końcem tego roku. Cyfrowy Polsat nie wycofuje się zatem z podwyżek cen, które jeszcze wiosną zostały zapowiedziane przez Zygmunta Solorza. Jednocześnie operator nadal pracuje nad wprowadzeniem nowych systemów IT i sprzedażowy
 • Discovery i Cyfrowy Polsat utworzą międzynarodową platformę VOD OTT

  Discovery i Cyfrowy Polsat podpisały umowę joint venture dotyczącą utworzenia wspólnej platformy OTT dostępnej na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych. Nowy serwis zapewni widzom dostęp do polskich filmów, seriali, dokumentów, programów sportowych oraz rozrywkowych w jednym miejscu. W ofercie znajdzie się szeroki zakres lokalnych produkcji TVN, Polsatu, treści zakupione u zewnętrznych producentów, a także produkcje własne realizowane przez nowy podmiot.
 • Polsat podnosi ceny dla kablówek. Solorz zarobi na telewizyjne akwizycje

  Polsat podnosi ceny dla kablówek. Solorz zarobi na telewizyjne akwizycje

  Kablówki więcej zapłacą za udostępnianie swoim odbiorcom kanałów z portfela Polsatu. Ponaddwukrotnie podniesie jesienią ceny dla operatorów sieci kablowych kontrolowana przez Zygmunta Solorza Grupa Cyfrowy Polsat.
 • Cyfrowy Polsat ostrzega o e-mailach z fałszywymi fakturami

  Cyfrowy Polsat ostrzega o e-mailach z fałszywymi fakturami

  Cyfrowy Polsat zarejestrował zgłoszenia od klientów, którzy otrzymali e-maile będące próbą oszustwa. Wiadomości te zawierają informację o rzekomej fakturze VAT lub nadpłacie z prośbą o zapoznanie się z jej szczegółami pod wskazanym linkiem. Link prowadzi do pliku o rozszerzeniu .zip ze złośliwym oprogramowaniem.

Filmy - Cyfrowy Polsat (1)

 • Cyfrowy Polsat nie zamierza inwestować w 3D

  To technologia jeszcze w powijakach - mówi Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu. I prognozuje, że 3D nie przyniesie rewolucji na miarę emisji w HD.