Nowe Technologie - Cyfra+

Artykuły - Cyfra+ (35)

 • nc+: History HD dla posiadaczy dekoderów CYFRY+

  nc+: History HD dla posiadaczy dekoderów CYFRY+

  Abonenci nc+, korzystający ze sprzętu byłej platformy CYFRA+, zyskali dostęp do kolejnego kanału w wysokiej rozdzielczości - History HD.
 • 2,3 mln abonentów platformy nc+

  2,3 mln abonentów platformy nc+

  Grupa TVN opublikowała swoje wyniki finansowe za drugi kwartał i pierwsze półrocze 2013 roku. Prezentację przygotowali Markus Tellenbach, prezes zarządu i dyrektor generalny Grupy TVN, oraz John Driscoll, wiceprezes zarządu i dyrektor finansowy Grupy TVN.
 • Kanał testowy z transpondera nc+ zakodowany

  Kanał testowy z transpondera nc+ zakodowany

  Nowy serwis bez identyfikacji, który pojawił się prawie dwa tygodnie temu na jednym z transponderów nc+ został zakodowany oraz dodano PID Audio (Audio Program Identification - informuje który strumień danych niesie dźwięk danego kanału telewizyjnego lub radiowego).
 • CYFRA+: Zmiany w ofercie od 1 kwietnia br.

  CYFRA+: Zmiany w ofercie od 1 kwietnia br.

  Na stronie domowej operatora nc+ pojawił się komunikat dla abonentów CYFRY+, którzy nie przemigrowali do nowej oferty. Informował on o wyłączeniu z oferty od 1 kwietnia kanałów: 13th Street Universal (to było już wiadome od jakiegoś czasu), Zone Romantica, ESPN Classic i Religia.tv (ten ostatni znika tylko dla użytkowników dekoderów SD). W lipcu ten samo los spotka: CNN International, Cartoon Network i TCM, czyli kanały od Turner Broadcasting System.
 • Automatyczna migracja abonentów n i CYFRY+ do nc+

  Automatyczna migracja abonentów n i CYFRY+ do nc+

  Wraz ze startem platformy nc+ rozpoczął się również trudny proces migracji dotychczasowych abonentów. Klienci n oraz CYFRY+ otrzymują pisma z propozycjami zmiany oferty. Żeby było jasne: nie dotyczy to wszystkich klientów, bo część obecnych abonentów może pozostać do końca umowy na starych warunkach. Cała akcja migracji budzi ogromne emocje i falę niechęci do nowej platformy nc+, choć to raczej problemy z komunikacją. Czy każdy dostanie ofertę „nie do odrzucenia”?
 • Czy platforma nc+ zmieni swoją ofertę?

  Czy platforma nc+ zmieni swoją ofertę?

  Czy po fali krytyki nowa platforma nc+ zamierza zmienić ofertę? Jak sprawę komentuje prezes nc+ oraz sami internauci?
 • Jakie kanały zostaną usunięte z oferty platformy n?

  Jakie kanały zostaną usunięte z oferty platformy n?

  Zgodnie z informacjami wysyłanymi do abonentów platformy n, w kwietniu 2013 roku z jej oferty wycofanych zostanie 12 kanałów telewizyjnych.
 • Nowa platforma cyfrowa - 21 marca startuje nc+

  Nowa platforma cyfrowa - 21 marca startuje nc+

  Christian Anting, członek zarządu nc+, w programie Dzień dobry TVN, powiedział, że platforma nc+ wystartuje 21 marca 2013 roku. Będzie to data bardzo symboliczna, gdyż 21 marca 1995 roku, czyli dokładnie 18 lat temu, wystartował w Polsce CANAL+.
 • CYFRA+: Zmiany w promocjach

  CYFRA+: Zmiany w promocjach

  Platforma satelitarna CYFRA+ wprowadza zmiany w swoich dotychczasowych promocjach dla nowych klientów. Od 25 lutego 2013 roku z oferty wycofana zostaje promocja karnawałowa. W ramach aktualnej oferty, klient ma do dyspozycji 8 pakietów abonamentowych w promocyjnych cenach przez cały okres umowy, czyli 18 miesięcy.
 • Połączenie CYFRY+ i platformy n - pierwsze informacje o nc+

  Połączenie CYFRY+ i platformy n - pierwsze informacje o nc+

  Operator nowej platformy satelitarnej nc+, powstałej w wyniku połączenia CYFRY+ i platformy n, zamierza przeprowadzić akcję namawiania do wymiany anten dla obecnych abonentów, którzy swego czasu zakupili je w zestawach, z 60 i 70 cm cm do 80 cm.