Biznes - Cyfra+

Artykuły - Cyfra+ (21)

 • UOKiK: Telewizja Cyfra+ bezprawnie podwyższyła opłaty abonamentowe

  UOKiK: Telewizja Cyfra+ bezprawnie podwyższyła opłaty abonamentowe

  Operator telewizji Cyfra+ podwyższył opłaty abonamentowe w sposób niezgodny z prawem, uznał UOKiK. Jak podał Urząd, spółka zobowiązała się, że naprawi klientom szkody.
 • Zamknięta została transakcja połączenia "n" i Cyfry Plus

  Zamknięta została transakcja połączenia "n" i Cyfry Plus

  Zamknięta została transakcja połączenia platform "n" i Cyfra Plus oraz druga transakcja polegająca na zakupie od ITI przez Canal Plus Cyfrowy za 277 mln euro 40 proc. udziałów w N-Vision, który pośrednio ma 52,45 proc. udziałów w kapitale TVN - podały ITI i TVN w komunikatach.
 • TVN spodziewa się zamknięcia transakcji ws. "n" i Cyfry + do końca 2012 roku

  TVN spodziewa się zamknięcia transakcji ws. platform "n" i Cyfry Plus najpóźniej do końca tego roku - podał TVN w piątkowym komunikacie prasowym. Cytowany w komunikacie prezes TVN Markus Tellenbach poinformował, że prace nad połączeniem platform "n" i Cyfry Plus rozpoczną się natychmiast po zamknięciu transakcji.
 • 35 kanałów w HD w Cyfrze+

  35 kanałów w HD w Cyfrze+

  20 lutego do portfolio Cyfry+ dołączyły kanały TVN Style HD i TVN Turbo HD. Tym samym Cyfra+ oferuje 35 kanałów w wysokiej rozdzielczości, najwięcej spośród wszystkich platform cyfrowych.
 • Decyzja w sprawie wielkiej fuzji na początku lata?

  - TVN optymistycznie zakłada, że decyzja UOKiK dotycząca połączenia platformy "n" i Cyfry Plus może nastąpić na początku lata - poinformował podczas konferencji Markus Tellenbach, prezes TVN.
 • 10 sukcesów i 10 porażek 2011 roku

  10 sukcesów i 10 porażek 2011 roku

  Największym sukcesem mijającego roku na rynku telewizyjnym jest współdziałanie. W tym kontekście warto wymienić dwa porozumienia. Pierwsze to zbliżająca się nieuchronnie fuzja CYFRY+ z n. Nowa platforma będzie mogła skutecznie rywalizować z Cyfrowym Polsatem. Ale platforma Zygmunta Solorza-Żaka nie daje za wygraną. Jej właściciel zaskoczył rynek już wcześniej kupując Polkomtela, operatora Plusa.
 • TVN i Canal+ uzgodniły połączenie platform!

  TVN i Canal+ uzgodniły połączenie platform!

  TVN z ITI Media Group Limited zawarły umowy ustanawiające strategiczne partnerstwo z Grupą Canal Plus i połączenie działalności ITI Neovision, operatorem platformy "n" i Canal Plus Cyfrowy, operatorem platformy "Cyfra Plus". Celem transakcji jest połączenie platformy "n" i Cyfry Plus. Zamknięcie transakcji jest spodziewane w drugiej połowie 2012 roku.
 • Cyfra+ wzmacnia ofertę o Nickelodeon HD i Viacom Blink!

  Cyfra+ wzmacnia ofertę o Nickelodeon HD i Viacom Blink!

  11 listopada do oferty Cyfry+ dołączą dwie stacje w wysokiej rozdzielczości - Nickelodeon HD, a także Viacom Blink!
 • Ustalenia w sprawie połączenia Cyfry+ z "n" mogą być jeszcze w listopadzie

  Ustalenia w sprawie połączenia Cyfry+ z "n" mogą być jeszcze w listopadzie

  Prezes TVN Markus Tellenbach spodziewa się, że w ciągu kilku tygodni, być może jeszcze w listopadzie, będą znane ustalenia w sprawie struktury połączenia Cyfry Plus z należącą do TVN platformą "n".
 • Cyfra+ wzmacnia ofertę HD i 3D

  Cyfra+ wzmacnia ofertę HD i 3D

  Jesień będzie okresem intensywnych zmian w Cyfrze+. 28 października wystartują kanały CANAL+ GOL HD i CANAL+ Weekend HD, a 11 listopada pod nowymi nazwami ze znakiem "+" w wysokiej rozdzielczości ruszą wszystkie stacje tematyczne CANAL+ Cyfrowego. Od jesieni wzmocnione zostanie pasmo CANAL+ 3D, spółka planuje również uruchomienie kanału 3D.