CTE

Artykuły - CTE (8)

 • Futbol amerykański prowadzi do zmian w mózgu

  Futbol amerykański prowadzi do zmian w mózgu

  Kolejne badania potwierdzają, że futbol amerykański może mieć szkodliwy i nieodwracalny wpływ na funkcjonowanie mózgu.
 • CTE ma umowę z Ross Oil na suszenie mikrosfery

  Notowana na NewConnect spółka Cenospheres Trade & Engineering (CTE) rozpoczyna współpracę z rosyjską firmą Ross Oil. Kontrakt z Rosjanami dotyczy suszenia i frakcjonowanie mikrosfery na zlecenie. Wartość umowy to 200 tys.-375 tys. euro.
 • CTE zawiesza subskrypcję akcji

  Zarząd notowanej na NewConnect Cenospheres Trade & Engineering (CTE) zdecydował o zawieszeniu subskrypcji akcji serii D. Przyczyną jest aktualna niekorzystna sytuacja na rynku kapitałowym.
 • CTE publikuje cenę emisyjną i rozpoczyna zapisy

  Zarząd notowanej na NewConnect Cenospheres Trade & Engineering (CTE) ustalił cenę emisyjną nowych akcji serii D na 7,25 zł.
 • CTE wzarobi ponad 3,1 mln złotych

  Notowana na NewConnect spółka Cenospheres Trade & Engineering (CTE) opublikowała prognozy finansowe na lata 2015-16. W przyszłym roku Spółka, przetwarzająca mikrosferę ma osiągnąć 19,1 mln zł przychodów i 3,1 mln zł zysku netto.
 • Istotna informacja

  Zarząd Elektromont S.A. w nawiązaniu do komunikatu nr 42/2014 informuje, że z powodu złożenia przez CTE Carbotech Engineering S.A. wniosku o upadłość odstępuje z dniem 07.11.2014 r. od Umowy w części, która pozostała do wykonania. W ocenie Zarządu odstąpienie od Umowy może mieć wpływ na wynik finansowy Spółki w 2014 roku. Podstawa prawna: § 3 ust. 1) Załącznik nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym s
 • Istotna informacja

  Zarząd Elektromont S.A. informuje, że otrzymał od CTE CARBOTECH ENGINEERING S.A. Umowę na wykonanie kompletnych robót elektrycznych i AKPiA na oczyszczalni ścieków w Tarnowie Grodkowskim. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu Umowy wynosi 1 120 000,00 PLN netto. Termin końcowy prac: 12.11.2014 roku. Pozostałe warunki Umowy nie odbiegają od warunków stosowanych powszechnie przy tego typu umowach. W ocenie Zarządu Umowa będzie miała wpływ na realizację zaplanowanych c
 • Ośrodek narciarski "Pilsko" w Beskidach sprzedany za 10,7 mln zł

  Ośrodek narciarski "Pilsko" w Beskidach sprzedany za 10,7 mln zł

  Ośrodek narciarski Pilsko w Korbielowie w Beskidach został sprzedany prywatnej spółce CTE z Istebnej (Śląskie) - poinformował w środę wieczorem dotychczasowy właściciel: należąca do Skarbu Państwa Gliwicka Agencja Turystyczna. Cena wyniosła 10,7 mln zł.