Cristina Fernandez de Kirchner

Artykuły - Cristina Fernandez de Kirchner (17)

 • Tajemnicza śmierć prokuratora to "wyrafinowane zabójstwo"?

  Tajemnicza śmierć prokuratora to "wyrafinowane zabójstwo"?

  "To było bardzo wyrafinowane zabójstwo" – tak tajemniczą śmierci argentyńskiego prokuratora Alberto Nismana ocenia była żona prawnika, sędzia Sandra Arroyo Salgado.
 • Argentyna: Prokurator chce oskarżyć prezydent Fernandez

  Argentyna: Prokurator chce oskarżyć prezydent Fernandez

  Prokurator Gerardo Pollicita wezwał w piątek wymiar sprawiedliwości do oskarżenia prezydent Argentyny Cristiny Fernandez de Kirchner i jej współpracowników na podstawie zarzutu "ochrony terrorystów", wysuniętego wcześniej przeciw nim przez prokuratora Alberto Nismana.
 • Tajemnicza śmierć prokuratora: To nie było samobójstwo?

  Tajemnicza śmierć prokuratora: To nie było samobójstwo?

  Prezydent Argentyny Cristina Fernandez de Kirchner wyraziła wątpliwości co do okoliczności śmierci prokuratora Alberto Nismana.
 • Prezydent Argentyny nie oglądała ani jednego meczu MŚ 2014

  Prezydent Argentyny nie oglądała ani jednego meczu MŚ 2014

  Prezydent Argentyny Cristina Fernandez de Kirchner w czasie powitania drużyny piłkarskich wicemistrzów świata przyznała, że nie obejrzała ani jednego meczu "Albiceleste". W niedzielnym finale przegrali oni z Niemcami po dogrywce 0-1.
 • Prezydent Kirchner zachowała kontrolę nad parlamentem

  - Rządząca koalicja prezydent Argentyny Cristiny Fernandez de Kirchner utrzymała kontrolę nad parlamentem w rezultacie niedzielnych częściowych wyborów do parlamentu, ale opozycja wzmocniła się - wskazują wstępne wyniki.
 • Argentyna: Prezydent wraca do zdrowia po operacji

  Argentyna: Prezydent wraca do zdrowia po operacji

  Prezydent Argentyny Cristina Fernandez de Kirchner po operacji usunięcia krwiaka mózgu wraca do zdrowia i już podejmuje istotne dla kraju decyzje - poinformowała w środę kancelaria prezydencka w Buenos Aires.
 • Prezydent Argentyny przejdzie operację z powodu krwiaka mózgu

  Prezydent Argentyny przejdzie operację z powodu krwiaka mózgu

  ​ Prezydent i szef rządu Argentyny Cristina Fernandez de Kirchner zostanie we wtorek poddana operacji głowy w celu usunięcia krwiaka mózgu - poinformowali jej lekarze.
 • Argentyna: Prezydent zalecono miesiąc urlopu z powodów zdrowotnych

  Argentyna: Prezydent zalecono miesiąc urlopu z powodów zdrowotnych

  Prezydent Argentyny Cristina Fernandez de Kirchner ma wziąć miesiąc urlopu z powodów zdrowotnych; taką rekomendację otrzymała od swych lekarzy - poinformował w sobotę rzecznik kancelarii prezydenckiej w Buenos Aires, Alfredo Socimarro.
 • Argentyna złoży skargę w ONZ w związku z Falklandami

  Argentyna złoży skargę w ONZ w związku z Falklandami

  Argentyna złoży skargę w Radzie Bezpieczeństwa oraz Zgromadzeniu Ogólnym ONZ w związku z ostatnimi krokami Wielkiej Brytanii dotyczącymi Falklandów. Poinformowała o tym we wtorek (czasu lokalnego) prezydent Argentyny Cristina Fernandez de Kirchner.
 • Argentyna: Fernandez de Kirchner wygrała wybory

  Argentyna: Fernandez de Kirchner wygrała wybory

  Już teraz wiadomo, że centrolewicowa kandydatka i obecna prezydent Argentyny Cristina Fernandez de Kirchner odniosła zwycięstwo w wyborach prezydenckich - po podliczeniu głosów z zaledwie 15 proc. lokali ma już 53,04 proc. - podał szef MSW.