brak

Artykuły - Cristiano Ronaldo (5812)

• Emre Can wywołał burzę słowami: Nie jesteśmy kobietami

Emre Can wywołał burzę słowami: Nie jesteśmy kobietami

Podczas środowego spotkania Ligi Mistrzów między Valencią i Juventusem Turyn Cristiano Ronaldo otrzymał bezpośrednią czerwoną kartkę. Zdaniem sędziego Portugalczyk złapał obrońcę rywali za włosy i już w 29. minucie wyleciał z boiska. Jego kolega z zespołu Emre Can nie zgadza się z decyzją arbitra, ale swoje niezadowolenie wyraził w kontrowersyjnych słowach, za które musiał przeprosić.
  • Liga Mistrzów. Cristiano Ronaldo pozna wymiar kary od UEFA 27 września

Liga Mistrzów. Cristiano Ronaldo pozna wymiar kary od UEFA 27 września

Piłkarz Juventusu Turyn Cristiano Ronaldo 27 września dowie się, ile potrwa jego zawieszenie w związku z czerwoną kartką, jaką Portugalczyk zobaczył w środowym meczu Ligi Mistrzów z Valencią (2-0). Tego dnia zbierze się komisja dyscyplinarna UEFA.
  • Valencia – Juventus 0-2. Atak na sędziego Brycha. Miał już wpadki

Valencia – Juventus 0-2. Atak na sędziego Brycha. Miał już wpadki

Emocje po czerwonej kartce dla Cristiana Ronalda, bardzo kontrowersyjnej, są ciągle tak duże, że niemiecki sędzia Felix Brych znalazł się w ogromnym ogniu krytyki. Tym bardziej, że to kolejna sytuacja z jego udziałem, która budzi takie wątpliwości.
  • Liga Mistrzów. Valencia - Juventus 0-2. Kulisy wyrzucenia Ronalda, płomienny wpis siostry

Cristiano Ronaldo zagrał w środę po raz pierwszy w barwach Juventusu w Lidze Mistrzów. Spotkanie z Valencią było 154. występem słynnego Portugalczyka w tych rozgrywkach, zakończonym zaledwie po 29 minutach z powodu czerwonej kartki, pierwszej dla niego w historii występów w Champions League. Pięciokrotny zdobywca Pucharu Europy był mocno rozczarowany decyzją sędziego.
  • Liga Mistrzów. Valencia CF - Juventus 0-2. "Czerwień" CR7, Szczęsny obronił karnego

Valencia CF przegrała z Juventusem Turyn 0-2 (0-1) w środowym meczu grupy H Ligi Mistrzów. Mistrzom Włoch w odniesieniu zwycięstwa nie przeszkodziła czerwona kartka pokazana Cristianowi Ronaldowi już w 29. minucie spotkania. Oba gole dla "Starej Damy" strzelił Bośniak Miralem Pjanić, a świetny mecz w zespole gości rozegrał Wojciech Szczęsny, który w doliczonym czasie gry obronił rzut karny Daniego Parejo.
  • Valencia - Juventus 0-2 w Lidze Mistrzów. Cristiano Ronaldo wyrzucony z boiska

Valencia - Juventus 0-2 w Lidze Mistrzów. Cristiano Ronaldo wyrzucony z boiska

Źle zaczął się udział w Champions League, w nowym klubie dla Cristiana Ronaldo. CR7 w 29. min został wyrzucony z boiska.
  • Real sprzedał Ronaldo, by zmotywować resztę piłkarzy?

Real sprzedał Ronaldo, by zmotywować resztę piłkarzy?

Sprzedaż Cristiano Ronaldo z Realu Madryt do Juventusu była jedną z największych niespodzianek transferowych ostatnich lat. Obecny dyrektor sportowy AS Roma Monchi jest przekonany, że działania prezydenta ”Królewskich” Florentino Pereza nie są dziełem przypadku, tylko zamierzoną i długofalową strategią.
  • Real Madryt. Gareth Bale o odejściu CR7: Atmosfera jest luźniejsza

Real Madryt. Gareth Bale o odejściu CR7: Atmosfera jest luźniejsza

Co się zmieniło w Realu Madryt po tym, jak odszedł Cristiano Ronaldo? Odpowiadając na to pytanie Gareth Bale wbił szpilę swojemu byłemu klubowemu koledze.
  • Cristiano Ronaldo: Zeszło ze mnie ciśnienie

Cristiano Ronaldo: Zeszło ze mnie ciśnienie

Cristiano Ronaldo przyznał, że "był trochę spięty", gdy nie mógł zdobyć bramki. Portugalczyk strzelił dwa gole w meczu 4. kolejki Serie A z Sassuolo. Na premierowe trafienie we Włoszech czekał 320 minut.
  • "Cristiano Ronaldo zrobił ze mnie lepszego piłkarza"

"Cristiano Ronaldo zrobił ze mnie lepszego piłkarza"

Pochwały z ust Mesuta Ozila doczekał się Cristiano Ronaldo. Panowie mieli okazję grać razem w Realu Madryt przez trzy lata. -Nigdy nie widziałem takiego profesjonalisty - przyznał rozgrywający Arsenalu.

Filmy - Cristiano Ronaldo (108)

• Liga Mistrzów: Kto i dlaczego chce zniszczyć Cristiana Ronalda? Wideo

Odpowiedź w tym materiale, analizującym kontrowersyjną czerwoną kartkę gwiazdy Juventusu w meczu z Valencią. A także komentarze po niej i jej potencjalne skutki.
  • Memy po czerwonej kartce dla Cristiana Ronalda

Juventus pokonał w meczu Ligi Mistrzów na wyjeździe Valencię 2-0, ale Cristiano Ronaldo nie będzie tego spotkania dobrze wspominał. W 29. minucie wyjazdowego spotkania grupy H walczył o pozycję z obrońcą Valencii Jeisonem Murillo, który się przewrócił. Ronaldo chciał mu pokazać, żeby nie symulował i szarpnął za głowę Kolumbijczyka. Arbiter zinterpretował to jako uderzenie i pokazał Portugalczykowi czerwoną kartkę. Ronaldo opuszczał boisko ze łzami w oczach. Ta sytuacja oczywiście natchnęła internautów. W sieci pojawiło się wiele memów dotyczących tego wydarzenia. Agencja TVN/x-news
  • Trener Juventusu Allegri o czerwonej kartce dla Ronalda. Wideo

- W sytuacji, w której sędzia pokazywał czerwoną kartką dla Ronaldo na pewno byłby wykorzystany system VAR. Tym bardziej, że była dopiero 29. minuta i bardzo trudne spotkanie. Gra w dziesiątkę, szczególnie po czerwonej kartce, która była niesłuszna, mogła być dla nas skomplikowana, ale moi zawodnicy spisali się znakomicie, grali w sposób bardzo zdyscyplinowany, strzelili dwa gole i nawet jeśli pozwolili rywalom na kilka strzałów na naszą bramkę, nie stanowiły one dużego zagrożenia - powiedział trener Juventusu Massimiliano Allegri po meczu z Valencią.
  • Cristiano Ronaldo w Serie A, czyli bilety drożeją

„Efekt Ronaldo” przyniósł także negatywne skutki całej Serie A. O ile pod względem marketingowym transfer Portugalczyka do Juventusu okazał się strzałem w dziesiątkę, tak włoscy kibice mogą narzekać na ceny biletów.