Creotech Instruments

Artykuły - Creotech Instruments (3)

 • Ruszają przygotowania do budowy polskiego satelity

  Ruszają przygotowania do budowy polskiego satelity

  PZL „Warszawa-Okęcie” i Creotech Instruments S.A. zawiązały konsorcjum, którego celem jest realizacja na zlecenie Polskiej Agencji Kosmicznej wstępnego studium wykonalności budowy pierwszego polskiego satelity zobrazowania radarowego.
 • Polskie systemy pomogą w poszukiwaniu życia na Marsie

  Polskie systemy pomogą w poszukiwaniu życia na Marsie

  Polska spółka Creotech Instruments S.A działająca na zlecenie Centrum Badań Kosmicznych PAN bierze udział w budowie elementów orbitera, który zostanie wykorzystany w projekcie ExoMars. W ramach tej ambitnej misji kosmicznej realizowanej wspólnie przez Europejską Agencję Kosmiczną i Rosyjską Agencję Kosmiczną Roskosmos poszukiwane będą biologiczne ślady życia na Marsie. Projekt ma się rozpocząć już w przyszłym roku.
 • Zawarcie istotnej umowy na opracowanie urządzenia BRASTER Tester do badania INNOMED

  Zarząd BRASTER S.A. (dalej „Spółka”, „Emitent”) informuje, że w dniu 16 marca 2015 roku, została zawarta Umowa z firmą Creotech Instruments S.A. (dalej „Creotech”) z siedzibą w Piasecznie, której przedmiotem jest zaprojektowanie i wytworzenie głowicy rejestrującej („głowica”) urządzenia BRASTER Tester, służącej do rejestracji badań termograficznych z matryc ciekłokrystalicznych, z możliwością bezprzewodowego pobierania danych dotyczących badania przez urządzenie typu tablet z wykorzystaniem tech