Crazy Frog

Artykuły - Crazy Frog (17)

 • Szalona Żaba powraca!

  Szalona Żaba powraca!

  Pamiętacie utwór "Axel F", słynny temat z filmu "Gliniarz w Beverly Hills" przerobiony na dzwonek telefoniczny? Za to szaleństwo odpowiada Crazy Frog, który powraca z kolejną porcją dyskotekowych przeróbek.
 • "Last Christmas" na nowo

  "Last Christmas" na nowo

  Na święta szykuje się interesująca rywalizacja na listach przebojów - "Last Christmas" w wersji Crazy Frog kontra "Last Christmas" grupy Wham! Ta druga piosenka to nowa wersja przeboju z 1984 roku przygotowana ponownie przez George'a Michaela i Andrew Ridgeley'a. Panowie połączyli siły, co od razu wywołało falę pogłosek o możliwej reaktywacji Wham!
 • Szalona Żaba uwalnia Świętego Mikołaja!

  Szalona Żaba uwalnia Świętego Mikołaja!

  Zapowiadaliśmy już powrót Crazy Frog. W teledysku do przeróbki świątecznego przeboju "Last Christmas" grupy Wham! Szalona Żaba uwalnia Świętego Mikołaja z opresji, dzięki czemu tegoroczne mikołajki odbywają się normalnie. Klip możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL!
 • Crazy Frog: Powrót na święta!

  Crazy Frog: Powrót na święta!

  Pamiętacie jeszcze Crazy Frog, stworka, który podbił listy przebojów w 2005 roku? Szalona Żaba powraca z nowym singlem na Boże Narodzenie - tym razem będzie to przeróbka wielkiego świątecznego przeboju "Last Christmas" grupy Wham!
 • Crazy Frog jedzie na Mundial!

  Crazy Frog jedzie na Mundial!

  Animowana żaba Crazy Frog - przez jednych kochana, przez innych znienawidzona - w rok po premierze debiutanckiego singla "Axel F" powraca z nową płytą "More Crazy Hits". Czy jesteście w stanie znieść następną dawkę żabich przebojów? Jeśli tak, to zapraszamy do obejrzenia kolejnego, tym razem piłkarskiego, utworu "We Are The Champions (Ding A Dang Dong)", będącego przeróbką pamiętnego przeboju grupy Queen.
 • Michael Jackson w 2007 roku?

  Michael Jackson w 2007 roku?

  Informowaliśmy o negocjacjach pomiędzy Michaelem Jacksonem i kierowaną przez Guy'a Holmesa wytwórnią Gut Records. Podpisanie umowy o współpracy potwierdził sam amerykański wokalista.
 • Michael Jackson jak Crazy Frog?

  Michael Jackson jak Crazy Frog?

  Michael Jackson przeżywa ostatnio niezłą passę. W zeszłym tygodniu doszło do podpisania umowy z koncernem Sony BMG, dzięki której amerykański piosenkarz oddalił widmo bankructwa. Artyście udało się także namówić do współpracy osobę odpowiedzialną za gigantyczny sukces Crazy Frog.
 • Najgorszy utwór 2005 roku!

  Najgorszy utwór 2005 roku!

  W przeprowadzonej przez portal INTERIA.PL ankiecie na najgorszy utwór 2005 roku, od początku na czoło stawki zaproponowanych przez nas kandydatów do tego mało szczytnego miana, wysunęły się dwie piosenki. Ostatecznie internauci "uhonorowali" tym mianem przebój Mandaryny "Ev'ry Night", który w pokonanym polu - przewagą ponad 3 tysięcy głosów - zostawił utwór "Axel F." Crazy Froga. W sumie oddano ponad 79 tysięcy głosów!.
 • Crazy Frog to dzieło geniusza?

  Crazy Frog to dzieło geniusza?

  Reklama dzwonka komórkowego firmy Jamster, promująca Crazy Froga, została uznana najbardziej irytującym spotem promocyjnym 2005 roku w Wielkiej Brytanii. Spośród tysiąca ankietowanych osób, aż 60 procent wskazało właśnie na Szaloną Żabę. Niemniej kosztowana kampania reklamowa dzwonka "Axel F.", okazała się ze wszech miar skuteczna...
 • Szalona Żaba z ratownikiem Hasselhoffem?

  Szalona Żaba z ratownikiem Hasselhoffem?

  Pojawiły się pogłoski, że wkrótce może dojść do ciekawego duetu pomiędzy nieco zapomnianym aktorem Davidem Hasselhoffem, gwiazdą seriali "Słoneczny patrol" i "Nieustraszony", oraz Crazy Frog, która utworem "Alex F" podbiła listy przebojów na całym świecie. Na przełomie 2005 i 2006 roku obaj wykonawcy planują występy w Australii, i to właśnie tam może zostać zarejestrowany duet.