Crazy Chef Cooking

Artykuły - Crazy Chef Cooking (1)

Filmy - Crazy Chef Cooking (17)

 • Crazy Chef Cooking: Pancakes na leniwe poranki

  Ostatni odcinek z serii postanowiłem zakończyć pozytywnym akcentem. Pancakes są absolutnym hitem leniwych poranków. Przy nawet najmniejszej aranżacji dodatków zachwycą niewymuszoną formą podania. Jeśli od dawna szukałeś ciekawych pomysłów na nieszablonowe śniadanie, mam nadzieję, że mój przepis będzie inspiracją do twoich kolejnych kulinarnych eksperymentów.
 • Crazy Chef Cooking: Jak zrobić comber jagnięcy

  Witam was w kolejnym odcinku. Na nasze dzisiejsze spotkanie zaplanowałem wykonanie dania z jagnięciny. Mam nadzieję, że temat nie przerazi czytelników i podejmiecie ze mną to kulinarne wyzwanie. Poprzeczkę stawiam nieco wyżej niż w poprzednich epizodach z mojej kulinarnej serii…
 • Crazy Chef Cooking: Gruszki w syropie

  Sięgając pamięcią do czasów dzieciństwa, dochodzę do wniosku, że moje kulinarne inspiracje miały początek dużo przed tym, zanim zostałem wdrożony do gastronomicznego systemu edukacji. Tak, zdecydowanie jednym z pierwszych nieformalnych profesorów była moja babcia, deficyt produktów, pobliskie lasy i sady. I właśnie „tam” gdzieś w przerwie podwórkowych zabaw ponad 30 wiosen temu, prawdopodobnie dane mi było zakosztować gruszek w syropie - serwowanych wprost ze słoika przez babuszkę. W związku z tym w latach dorosłości „wyhodowałem” sobie w głowie potrzebę odtworzenia tych wspomnień na talerzu. Uprościłem jednak nieco formę preparowania owoców i tak powstał dzisiejszy przepis, którym z chęcią się z wami podzielę.
 • Crazy Chef Cooking: Jak zrobić wątróbkę z sosem wiśniowym

  Podroby w domowej kuchni to często temat tabu. Zupełnie niepotrzebnie! Dziś postaram się dać „wątrobie” nowe życie i podać ci ją w niecodziennej odsłonie. Na wstępie więc odrzucamy stereotypy, uprzedzenia i koncentrujemy się na nowym doznaniu smakowym i wizualnym.