crawford

Artykuły - Crawford (31)

 • Spirytystyczny przekaz ocalił życie kota

  Właścicielka kota Denise Morgan była tak zdesperowana utratą swojego ulubieńca, że zwróciła się z prośbą do prezenterki radiowej Janet Crawford z radia Bolton FM, żeby ta wspomniała o nim na antenie. Następnie Pani Crawford wysłała poprzez radio jakieś "uzdrawiające wibracje" - informuje ORŁA.fm
 • Powołanie Zarządu Mercor SA

  Raport bieżący nr 11/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Mercor SA informuje, że w dniu 28 czerwca 2010 roku otrzymał informację od akcjonariusza Pana Krzysztofa Krempecia, który zgodnie z posiadanymi uprawnieniami, na kolejną kadencję wskazał siebie jako członka Zarządu. Zgodnie z § 14 ust. 2 Statutu Spółki Pan Krzysztof Krempeć tak długo jak będzie posiadać co najmniej 15% akcji Spółki, będzie miał prawo do bezpośredniego powoł
 • Crawford najlepszym rezerwowym sezonu zasadniczego

  Crawford najlepszym rezerwowym sezonu zasadniczego

  Rozgrywający Atlanty Hawks Jamal Crawford został uznany najlepszym rezerwowym koszykarskiej ligi NBA sezonu zasadniczego. Crawford jest pierwszym graczem Atlanty uhonorowanym tym wyróżnieniem.
 • Ligocka trzecia w PŚ w snowboardzie

  Ligocka trzecia w PŚ w snowboardzie

  Paulina Ligocka (AZS AWF Katowice) stanęła w sobotę na podium w hiszpańskiej miejscowości La Molina. W zawodach Pucharu Świata w snowboardowej konkurencji halfpipe uplasowała się na trzeciej pozycji. W klasyfikacji generalnej awansowała na siódmą.
 • Roger Federer królem Australian Open

  Roger Federer królem Australian Open

  Szwajcar Roger Federer zdobył rekordowy 16. w karierze tytuł w Wielkim Szlemie. W niedzielę 28-letni tenisista z Bazylei wygrał po raz czwarty Australian Open (z pulą nagród 22,14 mln dol. australijskich). Wcześniej triumfował na twardych kortach w Melbourne Park w 2004 roku i w latach 2006-07.
 • Co zrobić z dziurą w życiorysie?

  Co zrobić z dziurą w życiorysie?

  Poniżej siedem sposobów, jak zaradzić luce w zatrudnieniu, gdy szuka się pracy.
 • Cindy Crawford: supermodelki na kryzys

  Cindy Crawford: supermodelki na kryzys

  Cindy Crawford ma powody do radości - ona i jej koleżanki supermodelki świętują triumfalny powrót.
 • Cindy Crawford: za zdrowo wyglądam...

  Cindy Crawford: za zdrowo wyglądam...

  W tym sezonie wszystkie oczy zwrócone są wstecz, na lata 80., ponieważ to stamtąd projektanci zapożyczyli inspiracje do nowych kolekcji, a muzycy dźwięki do nowych przebojów. Z kolei twarz tej dekady - Cindy Crawford twierdzi, że gdyby przyszło jej zaczynać karierę w 2009 roku nie miałaby szans. Powód? "Za zdrowo wyglądam" - wyjaśnia Cindy.
 • Jamal Crawford w Atlancie

  Jamal Crawford w Atlancie

  Acie Law i Speedy Claxton zostali przekazani do Golden State Warriors. W ich miejsce Atlanta Hawks pozyskali Jamala Crawforda - poinformował serwis ESPN.
 • "Footloose" w stylu country

  "Footloose" w stylu country

  Piosenkarka country i gwiazdka reality show Julianne Hough oraz Chace Crawford ("Plotkara") wystąpią w nowej adaptacji filmu "Footloose".