Cracovia

Synonimy:
"Pasy",
Inne znaczenia:
Cracovia (hotel) ,

Artykuły - Cracovia (6492)

 • Jagiellonia Białystok - Cracovia 1-0 w meczu 23. kolejki Ekstraklasy

  Jagiellonia Białystok - Cracovia 1-0 w meczu 23. kolejki Ekstraklasy

  Jagiellonia Białystok pokonała 1-0 Cracovię w meczu 23. kolejki Ekstraklasy. Tym samym "Jaga" nie przegrała u siebie od siedmiu spotkań, a na wiosnę nie straciła jeszcze gola. Białostoczanie gonią w tabeli prowadzącą Legię.
 • Cracovia. Jaroslav Mihalik wypożyczony do MSK Żilina

  Cracovia. Jaroslav Mihalik wypożyczony do MSK Żilina

  Cracovia osiągnęła porozumienie z MSK Żilina w sprawie wypożyczenia na 1,5 roku z opcją transferu definitywnego Jaroslava Mihalika. To najdroższy zakup "Pasów" w historii, który jednak ostatnio wywołał kontrowersje jednym z wywiadów.
 • Jagiellonia - Cracovia. Probierz: Nie zostawiłem tam spalonej ziemi

  Jagiellonia - Cracovia. Probierz: Nie zostawiłem tam spalonej ziemi

  W meczu 23. kolejki Lotto Ekstraklasy piłkarze Cracovii zmierzą się na wyjeździe z Jagiellonią Białystok, z którą obecny trener "Pasów" wywalczył wicemistrzostwo Polski. - Nie zostawiłem tam spalonej ziemi - twierdzi Michał Probierz.
 • Ekstraklasa. Coraz większa moda na obcokrajowców

  Ekstraklasa. Coraz większa moda na obcokrajowców

  Słowak - Bułgar, Chorwat, Ukrainiec, Słowak - Estończyk, Bośniak, Duńczyk, Hiszpan, Łotysz - Polak - w takim składzie Cracovia kończyła mecz inaugurujący rundę wiosenną. Wariactwo na punkcie obcokrajowców opętało już jednak znaczną część klubów Ekstraklasy, a powodem mają być ceny dyktowane za polskich piłkarzy.
 • Cracovia. Mecz z Legią z udziałem publiczności

  Cracovia. Mecz z Legią z udziałem publiczności

  ​Komisja Ligi zawiesiła na sześć miesięcy wykonanie kary wobec Cracovii w zakresie zamknięcia stadionu na jeden mecz Lotto Ekstraklasy. Krakowski klub został ukarany za burdy w trakcie derbów z Wisłą w grudniu ubiegłego roku - stadion przy ulicy Kałuży miał być zamknięty na dwa spotkania ligowe i najbliższy mecz z "Białą Gwiazdą". Cracovia "odcierpiała" jedno spotkanie, które odbyło się w miniony weekend.
 • Cracovia. Jarosław Mihalik – najdroższy piłkarz w historii klubu nie łapie się do kadry

  Cracovia. Jarosław Mihalik – najdroższy piłkarz w historii klubu nie łapie się do kadry

  Gdyby stworzyć listę największych transferowych niewypałów tego sezonu w całej Ekstraklasie, to Jarosław Mihalik byłby w czołówce, z mocnymi argumentami na pierwsze miejsce. Cracovia zapłaciła za niego 850 tys. euro, tymczasem dziś nie łapie się nawet do kadry meczowej.
 • Cracovia - Śląsk Wrocław 2-1 w 22. kolejce Ekstraklasy

  Cracovia - Śląsk Wrocław 2-1 w 22. kolejce Ekstraklasy

  Cracovia pokonała 2-1 Śląsk Wrocław w meczu 22. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Długo wydawało się, że zespoły podzielą się punktami, ale w 90. minucie decydującą bramkę zdobył wracający do Cracovii Deniss Rakels.
 • Cracovia - Śląsk Wrocław. Puste trybuny, czyli zapowiedź problemów z frekwencją

  Cracovia - Śląsk Wrocław. Puste trybuny, czyli zapowiedź problemów z frekwencją

  Podczas gdy cała Ekstraklasa szlifowała taktykę na rundę wiosenną, Michał Probierz uczył swoich piłkarzy grać bez... kibiców. To pokłosie kary za ostatnie spotkanie z Wisłą Kraków. Pierwszy mecz bez publiczności w sobotę o godz. 18, a przeciwnikiem Śląsk Wrocław.
 • Cracovia. Deleu odchodzi z klubu

  Cracovia. Deleu odchodzi z klubu

  Cracovia poinformowała na Twitterze, że rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z Deleu.
 • Cracovia – Śląsk Wrocław. Kłopot bogactwa trenera Michała Probierza

  Cracovia – Śląsk Wrocław. Kłopot bogactwa trenera Michała Probierza

  Zimą Cracovia przeszła rewolucję, za którą Michał Probierz bierze całkowitą odpowiedzialność. – Teraz już nie ma usprawiedliwień. Sam ten zespół przygotowywałem i jest to w 95 proc. moja koncepcja – podkreśla szkoleniowiec przed sobotnim meczem ze Śląskiem Wrocław (godz. 18).

Filmy - Cracovia (134)