Covid-19

Artykuły - Covid-19 (347)

Filmy - Covid-19 (20)

 • Jak wygląda pobieranie próbek na COVID-19?

  Ten mężczyzna podjechał do miejsca, gdzie pobierane są próbki do badań w kierunku CVVID-19. Jak poszło?
 • #Koronawirus: Linie lotnicze chcą mniejszych restrykcji w samolotach

  Sytuacja branży lotniczej w naszym kraju – biorąc pod uwagę dzisiejsze statystyki – odpowiada kryzysowi w sektorze światowym. Większość krajów, w tym również Polska, zamknęło swoje granice. Ruch lotniczy zmniejszył się więc aż o 80 proc. Wszystkie analizy pokazują, że jego odbudowa potrwa nie krócej niż 2-3 lata.
 • Twierdzą, że liście eukaliptusa pomagają przy COVID-19

  Managua, Nikaragua. Eukaliptus na koronawirusa? Nikaraguańczycy wierzą, że liście rośliny mogą pomagać przy COVID-19. Według nich, napary łagodzą objawy choroby. Drzewa mieszczące się przy ruchliwych ulicach zyskały nagle na znaczeniu. Liście są zrywane, a następnie sprzedawane przejeżdżającym chętnym za ok. 1,5 dolara za „wiązankę”, zależnie od rozmiaru. Nie ma oficjalnego potwierdzenia takiego działania rośliny. Wiadomo jednak, że produkty z eukaliptusa pomagają przy chorobach układu oddechowego. (RUPTLY/x-news)
 • Konsumenci nie wierzą, że znów będziemy „zieloną wyspą”

  Konsumpcja już nie napędza polskiej gospodarki, jej duże osłabienie może pogłębić recesję. Wartość udzielonych kredytów konsumpcyjnych w kwietniu 2020 r. kredytów była niższa o 62,0% r/r, a kredytów mieszkaniowych o -14,6%.