Sport - córki

Artykuły - Córki (10)

 • Udany powrót Veldhuis po urodzeniu córki

  Udany powrót Veldhuis po urodzeniu córki

  Mistrzyni olimpijska w pływackiej sztafecie 4x100 metrów stylem dowolnym z Pekinu Holenderka Marleen Veldhuis cztery miesiące po urodzeniu córki Hanny wystąpiła w zawodach w Akwizgranie. W pierwszym starcie wygrała dwa wyścigi.
 • Robert Radwański o roku swoich córek

  Robert Radwański najmilej z 2009 roku wspomina występ córki Agnieszki w finale turnieju tenisistek w Pekinie. Najgorszym przeżyciem było dla niego odpadnięcie obu córek w ćwierćfinałach imprezy WTA w Los Angeles.
 • Teresa Enke: Po śmierci córki mąż się załamał

  Teresa Enke: Po śmierci córki mąż się załamał

  Bramkarz Hannoveru 96, Robert Enke, który popełnił samobójstwo we wtorek wieczorem, cierpiał na depresję od 2003 roku - poinformowały niemieckie media.
 • Ojciec Wozniackiej ustawił mecz córki?

  Ojciec Wozniackiej ustawił mecz córki?

  Piotr Wozniacki, ojciec reprezentującej Danię tenisistki Caroline - szóstej w rankingu WTA Tour - jest podejrzany o ustawienie wyniku wtorkowego meczu córki w pierwszej rundzie halowego turnieju z tego cyklu w Luksemburgu (z pulą nagród 220 tys. dol.). Sprawę badają władze kobiecego tenisa.
 • Córka reprezentanta Portugalii wypadła z okna

  Córka reprezentanta Portugalii wypadła z okna

  Obrońca Valencii, Miguel nie zagra w niedzielnym spotkaniu Primera Division przeciwko Racingowi Santander. Reprezentant Portugalii opuścił drużynę z powodu wypadku córki.
 • Radwański: Nerwy to podstawa

  Radwański: Nerwy to podstawa

  Robert Radwański, ojciec i trener Agnieszki i Urszuli chciałby, aby córki grały w tych samych turniejach. - Koszty są inne, a ja mogę się przyglądać zarówno jednej, jak i drugiej - powiedział, przyznając, że do pracy w kobiecym tenisie trzeba mieć mocne nerwy.
 • Premier pomoże rywalowi Blanika

  Premier pomoże rywalowi Blanika

  Rumuński premier Calin Tariceanu obiecał pomoc w sfinansowaniu operacji słuchu czteroletniej córki gimnastyka Mariana Dragulescu, jednego z najgroźniejszych rywali Leszka Blanika w skoku.
 • Beckham doczeka się córki?

  Beckham doczeka się córki?

  Rodzina Davida i Victorii Beckham wkrótce się powiększy. Brytyjski magazyn "Closer" poinformował, że żona Becksa znów jest w ciąży.
 • "Ula to prawdziwy wulkan"

  "Ula to prawdziwy wulkan"

  Najważniejszym celem Roberta Radwańskiego na najbliższe miesiące jest doprowadzenie młodszej córki Urszuli do takiego miejsca w rankingu tenisistek, żeby na igrzyskach w Pekinie mógł zagrać siostrzany debel.
 • Niemczyk - szaman bez tajemnic

  Niemczyk - szaman bez tajemnic

  Szaman. Takie miano nadaliśmy Andrzejowi Niemczykowi w lipcu zeszłego roku, gdy zdaniem innych trenerów robił rzeczy niezrozumiałe, a jednak zawsze stawiał na swoim i wygrywał, co miał wygrać, albo jeszcze więcej.