corhydron

Artykuły - Corhydron (29)

 • Afera corhydronu bez oskarżonych

  Afera corhydronu bez oskarżonych

  Sąd definitywnie zamknął śledztwo w głośnej aferze corhydronu, w którym przesłuchano 15 tys. świadków oraz zbadano 60 tys. fiolek leku. Całkowite koszty postępowania mogły iść nawet w miliony złotych - stwierdza "Puls Biznesu".
 • Afera z corhydronem - nie znaleziono winnego

  Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze (Dolnośląskie) umorzyła śledztwo dotyczące ampułek z lekiem corhydron, produkowanych przez Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa SA w Jeleniej Górze.
 • Lek corhydron wycofywany z obrotu w kraju

  Lek corhydron wycofywany z obrotu w kraju

  Jak poinformował w czwartek Główny Inspektorat Farmaceutyczny, lek corhydron serii 805091 został wycofywany z obrotu w całym kraju po tym, gdy w ubiegłym tygodniu w jednej z białostockich aptek znaleziono kawałek szkła w fiolce tego leku.
 • RMF: Corhydron znów wycofany z obrotu

  RMF: Corhydron znów wycofany z obrotu

  Okryty złą sławą lek corhydron znów został wycofany z obrotu. Główny Inspektor Farmaceutyczny podjął taką decyzję, gdy dotarły do niego informacje o dziecku, u którego po operacji pojawiły się komplikacje.
 • Lekarze nie chcą corhydronu

  Znowu zamieszanie wokół corhydronu. Urząd Rejestracji Leków chce wycofania tego leku dla astmatyków z karetek pogotowia i zastąpienia go innymi specyfikami - dowiedział się "Dziennik".
 • Lekarze nie chcą corhydronu

  Lekarze nie chcą corhydronu

  Nie cichnie burza i zamieszanie wokół corhydronu. Urząd Rejestracji Leków chce wycofania tego leku dla astmatyków z karetek pogotowia i zastąpienia go innymi specyfikami - dowiedział się "Dziennik".
 • Corhydron znów podejrzany

  Corhydron znów podejrzany

  Po podaniu corhydronu 3-letnia pacjentka gdańskiego szpitala omal się nie udusiła. Miała objawy jak po śmiercionośnej skolinie - bezdech i drgawki.