Contrast

Artykuły - Contrast (7)

 • Contrast

  Contrast

  Pomysłowe łamigłówki, dużo świateł i cieni, a w tle ciągle przygrywający jazz. Tak można w skrócie opisać Contrast, która przyciąga nie tylko nietypowym wyglądem, ale i oryginalnym pomysłem na rozgrywkę.
 • Oferta tygodniowa sklepów Xbox Games i Windows Store

  Oferta tygodniowa sklepów Xbox Games i Windows Store

  W ostatnim czasie Microsoft poczynił sporo zmian na rzecz swoich użytkowników - w szczególności mowa tu o wprowadzeniu jednolitego systemu rozliczeń we wszystkich sklepach sygnowanych logiem MS.
 • Contrast

  Contrast

  Panie i panowie, dziś zapraszamy do zapoznania się z grą z kategorii "nietypowe i niecodzienne". Przed państwem Contrast, w której główną rolę odgrywa... cień.
 • Brytyjska odpowiedź na Justina Biebera

  Brytyjska odpowiedź na Justina Biebera

  19-letni wokalista Conor Maynard robi zawrotną karierę. Album "Contrast" zadbiutował na 1. miejscu brytyjskiej listy bestsellerów płytowych.
 • Atrem chce dokapitalizować Contrast

  NWZA Atremu zwołane na 2 marca podejmie uchwałę o zmianie przeznaczenia 12,1 mln zł pozyskanych z emisji akcji s. C i przeznaczeniu ich na dokapitalizowanie spółki zależnej Contrast. Pierwotnie środki te przeznaczone miały być na akwizycję. Walne zdecyduje też o połączeniu ze spółką zależną Dom-Mar - poinformował Atrem w komunikacie
 • Photon Energy informs that the Czech President signed the Amendment to the Renewable Energy Act into law

  In contrast to his previous statements including an official letter to the Lower House of Parliament expressing his objections to the Amendment to the Renewable Energy Act on 15 December 2010 the President of the Cez Republic Václav Klaus signed the bill into law. To gain a better understanding please refer to EBI reports 59/2010, 64/2010, 89/2010 and a selection of Czech films. § 3 section 1 of Exhibit 3 of the Alternative Trading System Rules, as adopted by Resolu
 • Kontrasty wg INTERIA.PL

  Kontrasty wg INTERIA.PL

  W sklepach możecie już znaleźć rockową kompilację "INTERIA.PL Contrast".