Biznes - concierge

Artykuły - Concierge (4)

 • Banki: Wystarczy 1000 złotych wpływów, by mieć dodatkowe korzyści

  Banki: Wystarczy 1000 złotych wpływów, by mieć dodatkowe korzyści

  Już 1000 złotych wpływów miesięcznie może wystarczyć, by nie płacić bankowi za rachunek i mieć dodatkowe korzyści.
 • Płacisz tysiąc i konsjerż robi wszystko

  Płacisz tysiąc i konsjerż robi wszystko

  Usługi concierge dopiero raczkują na polskim rynku, ale zapotrzebowanie na nie będzie rosło. Zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Zakres usług, jaki oferują firmy z branży, jest bardzo szeroki: od pomocy w życiu codziennym aż po niezwykłe życzenia, związane z organizacją czasu, podróży, rozrywką.
 • Długi weekend w trybie last minute. Jakie usługi bankowe mogą pomóc?

  Długi weekend w trybie last minute. Jakie usługi bankowe mogą pomóc?

  Już za niecałe dwa tygodnie kolejny długi weekend w tym roku. Ci z nas, którzy dopiero teraz zdecydowali się na wyjazd, mają utrudnione zadanie. W ostatniej chwili trudniej jest znaleźć satysfakcjonujący nocleg czy przygotować się finansowo do wyprawy. Czy musimy nadpłacać za przygotowanie w trybie express? Ekspert Expandera radzi, z jakich usług bankowych korzystać, by nie stracić.
 • Mieszkania dla milionerów

  Mieszkania dla milionerów

  Kryzys finansowy i wynikająca z niego niepewna sytuacja gospodarcza wywarły istotny wpływ na rynek nieruchomości mieszkaniowych, również tych z najwyższej półki. W latach 2009 i 2010 deweloperzy rezygnowali z projektów apartamentowych, koncentrując się na mieszkaniach o niższym standardzie i takiej też cenie.