Comarch Cracovia

Artykuły - Comarch Cracovia (516)

Filmy - Comarch Cracovia (25)

 • Comarch Cracovia. Rudolf Rohaczek po meczu z JKH GKS Jastrzębie. Wideo

  JKH GKS Jastrzębie pokonał po dogrywce Comarch Cracovią 2-1 po dogrywce w czwartym meczu finałów Polskiej Hokej Ligi. Mecz rozstrzygnął rzut karny, podyktowany w 17. dodatkowej minucie gry, wykorzystał go kanadyjski napastnik Zack Phillips. Ekipa z Jastrzębia-Zdroju prowadzi w finale 3-1, brakuje jej jednego zwycięstwa by sięgnąć po mistrzostwo Polski. Źródło: MKS Cracovia
 • Comarch Cracovia. Konferencja prasowa Rudolfa Rohacka przed rozpoczęciem finałów Play-off. Wideo

  W piątek meczem w Jastrzębiu-Zdroju rozpocznie się finałowa rywalizacja o mistrzostwo Polski w hokeju pomiędzy miejscowym JKH GKS i Comarch Cracovią. "Rywal jest faworytem, czeka nas ciężka robota" - powiedział trener "Pasów" Rudolf Rohacek. JKS GKS w sezonie zasadniczym zajął drugie miejsce i zgromadził 22 punkty więcej niż szósta Cracovia. "Pasy" jednak solidnie się wzmocniły tuż przed zamknięciem okna transferowego i w fazie play off prezentują się znakomicie. W drodze do finału wygrały po 4-2 serie z Energą Toruń i obrońcami mistrzowskiego tytułu GKS Tychy. Mimo to trener Rohacek twierdzi, że to ekipa z Jastrzębia będzie faworytem.
 • Comarch Cracovia. Trener Rudolf Rohaczek przed startem fazy play-off PHL. Wideo

  Konferencja trenera Comarch Cracovii Rudolfa Rohaczka przed startem fazy play-off PHL.
 • Comarch Cracovia. Taylor Doherty podpisał kontrakt do końca sezonu. wideo

  Taylor Doherty to zawodnik z ciekawym cv. W 2009 został wybrany z numerem 57 w drafcie NHL. Kanadyjczyk za za sobą również występu w kadrze młodzieżowej.