Comarch

Artykuły - Comarch (1404)

 • Comarch rozbudowuje sieć stawia na branżowe centra

  Realizując strategię zrównoważonego rozwoju Comarch, zaplanował rozbudowę swoich oddziałów w Białymstoku, Lublinie i Rzeszowie oraz utworzenie oddziału w Olsztynie. Równolegle z podpisywanymi w regionie projektami zbudowane zostaną w oddziałach branżowe centra kompetencji, które tworzą lokalnie miejsca pracy dla wysokiej klasy specjalistów z branży IT.
 • Comarch ma ponad 20 procent rynku ERP

  Comarch ma ponad 20 procent rynku ERP

  Comarch utrzymuje dwucyfrową dynamikę sprzedaży rozwiązań klasy ERP i zachowuje pozycję największego polskiego dostawcy systemów ERP na krajowym rynku. Według raportu "Poland Enterprise Application Market Shares, 2018: 2019 Update", krakowska spółka Comarch jako jedyna z firm sklasyfikowanych w pierwszej trójce dostawców rozwiązań Enterprise Application Software, zwiększyła swoje udziały w tym segmencie.
 • Comarch otwiera biuro w Australii

  Comarch producent i dostawca systemów informatycznych rozwija działalność biznesową i wzmacnia obecność na rynkach zagranicznych, otwierając spółkę w Australii. Siedziba firmy będzie się mieścić w Sydney.
 • "Puls Biznesu": Comarch zdobył kontrakt w ZUS

  Krakowska spółka wygrała prestiżowy przetarg na pierwszy etap tzw. KSI2. Podpisuje też pierwszy kontrakt w ramach umowy rozwojowej - pisze piątkowy "Puls Biznesu".
 • ZUS powierzył Asseco Poland część zadań w KSI

  ZUS powierzył Asseco Poland część zadań w KSI

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych, po odstąpieniu od części umowy na utrzymanie systemu informatycznego z Comarchem, powierzył te zadania Asseco Poland do czasu wyboru nowego wykonawcy - podał ZUS w komunikacie prasowym.
 • Cracovia odpowiada na zarzuty pożyczania pieniędzy Comarchowi

  Cracovia odpowiada na zarzuty pożyczania pieniędzy Comarchowi

  Cracovia, w specjalnym oświadczeniu, nie zaprzecza, że pożycza pieniądze Comarchowi i odpiera zarzuty stowarzyszenia kibiców krakowskiego klubu.
 • Przejmowanie KSI ZUS przez Comarch zgodnie z planem

  Proces przejmowania usług jest realizowany na bazie opracowanej w marcu 2018 koncepcji przejęcia usług od dotychczasowego wykonawcy. Dzięki dobrej i konsekwentnej współpracy pomiędzy Comarch i ZUS uzgodnione zostały harmonogramy kompilacji kodów, weryfikacji kompetencji i przejmowania sukcesywnie w poszczególnych miesiącach usług w KSI ZUS.
 • Verona Products Professional stawia na systemy Comarchu

  Firma Verona Products Professional - producent artykułów kosmetycznych - postawiła na rozwiązanie Comarch. Wraz z rozwojem działalności, ekspansją na rynki zagraniczne oraz rozwojem sprzedaży w Polsce produktów pod własną marką, przedsiębiorstwo potrzebowało systemu IT, który zautomatyzowałby procesy biznesowe firmy.
 • ZUS wybrał Comarch na firmę utrzymania swojego systemu informatycznego

  ZUS wybrał Comarch na firmę utrzymania swojego systemu informatycznego

  - Zakład Ubezpieczeń Społecznych wybrał Comarch na firmę, która zajmie się utrzymaniem Kompleksowego Systemu Informatycznego Zakładu w kolejnych czterech latach od podpisania umowy i przejęcia systemu - poinformował członek zarządu ZUS ds. IT Krzysztof Dyki.
 • Haitong Bank chwali Comarch

  Haitong Bank chwali Comarch

  Haitong Bank w raporcie z 7 lipca podnosi rekomendację dla Comarchu do KUPUJ (z Neutralnie) i cenę docelową akcji do 252 PLN (z 237,1 PLN)

Filmy - Comarch (2)

 • Kryzys szansą dla e-sklepów

  Rynek e-handlu rośnie w siłę. W tej chwili w Polsce działa już około 12 tys. sklepów internetowych i codziennie przybywa nowych. Rynek już jest wart ok. 23 mld zł, a prognozy na ten rok są optymistyczne. Tym bardziej, że w trudnych czasach Internet staje się sposobem na przetrwanie dla tradycyjnych sklepów. Komentuje Agnieszka Borawska, product manager e-commerce w firmie Comarch.
 • Comarch w świetnej formie

  Prezes spółki, prof. Janusz Filipiak, mówi o obecnej bardzo dobrej sytuacji Comarchu i głównych wytycznych na 2008 rok.