Muzyka - Coldcut

Artykuły - Coldcut (5)

 • Coldcut gwiazdą Free Form Festival

  Coldcut gwiazdą Free Form Festival

  Legendarny brytyjski duet, działający na scenie klubowej od 20 lat i będący założycielem kultowej wytwórni Ninja Tune, będzie gwiazdą warszawskiego Free Form Festival (15-16 października).
 • Gwiazdy muzyki elektronicznej w Polsce

  Gwiazdy muzyki elektronicznej w Polsce

  Podczas II edycji Free Form Festival, który odbędzie się w dniach 12-14 października w warszawskiej Fabryce trzciny, wystąpią znaczący artyści niezależnej sceny elektronicznej. Gwiazdami imprezy będą Hooverphonic, Coldcut i Wax Tailor.
 • Open'er Festival: Kolejne gwiazdy

  Open'er Festival: Kolejne gwiazdy

  Grupy Sigur Ros, Scissor Sisters i Coldcut to kolejne zagraniczne gwiazdy, które potwierdziły swój udział na tegorocznym Open'er Festival. Przypomnijmy, że w dniach 6-8 lipca na lotnisku Babie Doły w Gdyni wystąpią także Kanye West, Placebo, Franz Ferdinand, Manu Chao, Pharrell Williams, Basement Jaxx i The Streets.
 • Artyści przeciwko rasizmowi

  Artyści przeciwko rasizmowi

  Zespoły Basement Jaxx, Coldcut i Turin Brakes znalazły się wśród artystów, którzy umieścili swoje kompozycje na składance "Love Music Hate Racism". Antyrasistowski album trafi do sklepów w lipcu.
 • Polityczny Coldcut

  Członkowie brytyjskiej formacji Coldcut postanowili narobić wstydu politykom z ich kraju. Już wkrótce na rynku ukaże się bowiem singel, w którym wykorzystane zostały sample ze słownymi potknięciami najpopularniejszych członków brytyjskiego rządu.